Sergejus Jovaiša sako, kad yra nustebintas pripažinimo

Ryšių su visuomene skyrius išplatino Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Sergejaus Jovaišos pranešimą – parlamentaras pripažintas Anykščių rajono garbės piliečiu.

Anykščių rajono savivaldybės tarybos sprendimu, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariui Sergejui Jovaišai buvo suteiktas Anykščių rajono savivaldybės garbės piliečio vardas, įvertinus kandidato nuopelnus Anykščių krašto garsinimui, sportinius pasiekimus, visuomeninę veiklą bei indėlį remiant sporto ir kultūros renginius.

„Esu nustebintas ir džiaugiuosi pripažinimu, malonu būti vienose gretose kartu su kitais garbiais mūsų krašto asmenimis“, – sakė S. Jovaiša.

NYKŠČIAI

 

22 komentarai

 1. krentu nuo suolo, kaip buvo netikėta 🙂

 2. Tikrai šitas kamuolio bumsikas pasiims medalį ? Už kokį nuopelna Anyksčiu žmonems,miestui ? Koncervas koncervui ? As kitais metais neimčiau tokio pripažinimo ,nes nuvertejo …

  • Ką reiškia koncervas konservui? Tai reiškia, kad Pupkienė, Vanagas, Baniulis, Kontrimavičius, Musteikis nėra verti būti komisijoje?

 3. turetu savigarbos nors lašą- atsisakytu.

 4. jau darosi nebejuokinga be visuomenės pritarimo nieko nereiškia.

 5. Rinkimai taip sakant. Valdžia mus glusiais laiko.

 6. gerai atsimenu ,rode per tv pasakojo kaip buvo kontrobandininkai ,bet konservams tinka tokie ,juk mes zmones nieko tau nesuteikem ir tai tik keliu valdininkeliu uzgaida ,tai cia pasityciojimas is to vardo ir ypac tokiu budu suteikiant

 7. Anykščiai visiški

  Ponas Sergejau, sakykite, AČIŪ, MAN NEREIKIA TO VARDO. Rajono gyventojai niekaip su tuo nesusiję.

  • neapsimetinėkite. Rajono valdžia tokią susikomplektavote per rinkimus, kokią valstiečiai, liberalai, socialdemokratoriai ir konservatoriai susitarimo būdu jums padėjo ant rinkimų stalo.

   • Svarbu, kad valdžioje nebūtų vagių ( bitės vogė, vagfias ir vogs)

    • Reikia patikslinti, gero ir tvarkingo bitininko bičių šeimos būna darščios ir taikios, nevagyliauja, jeigu bitinikas pasirūpia medingų augalų ganyklomis arba bendradarbiauja su valdų šeiminikais sėjančiais ir auginančiais mdingus augalus.
     Manyčiau ir politikoje ir valdžioje korio pilnumas priklauso nuo viso avilio ir jame esančių sveiko gyvenimo ir produktyvaus darbo. Dažnai užsitupėję valdiškame avilyje be stiprios avilio motinėlės bitės darbininkės aptingsta, netgi nustumia pasenusią, nebeajtyvią motinėlę nuo lizdo korių ir tik naikina lizde esančias maisto atsargas, kolei visai sutranėja.
     Taigi stebėkite kas jūsų dabartiniame avilyje vyksta, ar neša bitės nektarą, ar siūva naujus korius, o gal tik tupi avilio ertmėse ir tik saulei užkaitinus išlenda su tarnais oro pazvimbinti…

     • Gal pradžioje gauk kelius avilius, paaugink pora metų šeimas ir tada pradėk meluoti ir nusikalbėti apie gero šeimininko įtaką. Gėda skaityti .

 8. Išrinko bitės kurios tupi avilio ertmesę ir priima niekam tikusius įstatymus sutranėjo tikrai reikia keisti motinėlę

  • na tai štai kokia politinio avilio atnaujinimo prognozė: viena partija kurios vienas iš vadovų labai reklamavosi kad čia ne cirkas pakeitė pagrindinį vadą ir jį stumia į didžiąją politiką, bet jau dabar besiruošdamas rinkimams paskutines kelnes užstatė ir į oficialų darbą atėjo tik su šortais-kas gi jam liks?; kitos partijos lyderis, besiplėšydamas užimti visas pirmas vietas liko basas; agronomai ir visi prie jų prisitapatinę su savo politika Seime ir kartu rajone bankrutavo prieš rinkėjus. Na, o konservuotojai dar augina žalius žirnius ir ankštines pupeles dėl ateities. Taigi per 3-is metus vargu ar kas produktyvesnio atsiras 🙂 ? Nebent anykštėnai taptų išmintingi ir iki to laiko nusipirktų rūšinę motinėlę, kurią baigiantis kadencijai gudriai įleistų į avilį ir sustiprintų jo darbą…

   • tavo rūšinė motinėlė,

    tai yra tranų tranas dabar futbolinasi Molėtų teisme, seka pasakas apie kopinėtą politinį medų

    • “tranas“ daugiau tavo nei mano, o anykštėnų, politikų, kurie turėtų vizijas ir plačias pažiūras bei tiesų stuburą dabartinių, aktyviai veikiančių politikoje nėra. Nebent kokia protinga moteris imtųsi iniciatyvos ir valdymo, tai gal visame rajone, kai ir namuose keturis kampus išlaikytų, o vyrams tik daržu art ir galvijus prižiūrėt bei kitus fizinius darbus palikt verta.

 9. Bus pats "garbingiausias"

  iš visų prieš tai buvusių…DDD Lapino nuopelnus Anykščių kraštui net sunku išvardinti…DDD Tuoj tuos medalius pradės dalinti praeiviams gatvėje. Tai ko jis tada vertas ???

 10. Dalina Bet kam....

  Svarbu iš koncervu klano.Apdovsnojimas greit praras prasmę,o protingi nenores .

 11. Jūs juokaujat ?

  Anykščiu valdžia susikompramitavus iki ausu .,pradedant gyd,A.Vasiliausko išgujimu is ligonines ir baigia t jovaisa paskiriant Garbes piliečiu ! Geda ,Siguti ,tau kaip atrodo ? Nuvertinot Garbes piliečio varda .

 12. NEVERTAS VISIŠKAI .GEDA KONCERVAMS,GEDA KOMISIJAI

 13. o kodel ne seniui Lansbergiui dave? 🤔

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.