Sergejus Jovaiša: „Jokios demokratijos Seime nėra“

Vakar su  anykštėnais susitiko Seimo nariai konservatoriai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Vytautas Kernagis ir Sergejus Jovaiša. Konservatoriai koneveikė valdančiuosius , o anykštėnas  S. Jovaiša  nupiešė ypač niūrų Seimo paveikslą.

Seimo narys Sergejus Jovaiša apgailestavo, kad konservatoriai pateko į blogą situaciją su liberalais ir kad partijai norima „pripaišyti“ liberalų bėdas.  „Mano politiniame gyvenime dabar pats didžiausias nusivylimas. Vyksta kova, kurioje pagal pajėgas mes ne pačioje stipriausioje pozicijoje. Seime ambicijos, kerštavimas, apkalbos, vyksta  opozicijos puolimas. Jokios demokratijos nebėra, vienasmenė valdančiųjų politika“, –  kalbėjo S. Jovaiša.

Dalina RUPINSKIENĖ

10 Komentarai

  1. a tai prie Kubiliaus buvo demokratija?

  2. kubiliniai ir tarbauskinai didžiausi Lietuvos pūliniai…

  3. konservatoriai su broliukais liberalais buvo kruti 🙂

  4. Valstiečiai visiškai pasidavę. Kaip Ramūnui norisi, taip ir balsuoja. Avinai

  5. Baikit apsimetinėt konservatoriais: konservatoriškų pažiūrų žmonės nešlovina globalizmų, ateizmo ir paleistuvysčių. V.Landsbergis ES seime balsavo už genderistinį Lunaček projektą, o jo anūkėlis ES seime pritarė genetiškai modifikuotų sojų auginimui Europoje. Ar gali vadovaut partijai tas, kuris remia “vienalytes” santuokas? Tokie darbai pritinka komunistams, liberalams ir leftistams. Lietuvai pseudokonservatoriai nereikalingi.

  6. Prašau nurodyti kuriais čia metais ta demokratija buvo- labai panašu, kad koncervatoriai ir liberalai tera tik sionistu ir sadomitu pašluostes ir daugiau nieko.

  7. kas i seima atsitise mg boltik ,kas eme pinigus ,neramu ot pridirbo jums valstieciai ,kad net uzpakaly rugstu

  8. jokios demokratijos niekada ir nebuvo, jau kas kas o konservatoriai tikrai gerai tai zino

  9. Vytautas Vyšniauskas nesuklydo teigdamas” kad Lietuvą valdančios partijos – visų pirma liberalai ir „konservatoriai“ – yra korumpuotos ir faktiškai vykdančios nusikalstamas veikas tuo pačiu metu, kai savo rinkėjams aiškina apie skaidrumą, sąžinę ir laisvę.”

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.