Septintasis bendruomenių sambūris „Visi savi“ vyks Leliūnuose

Šeštadienį dešimties rajono bendruomenių atstovai susirinko Šoveniuose į šeštąjį bendruomenių sambūrį „Visi savi“. Susirinkusius į šventę sveikino Kavarsko klebonas Nerijus Vyšniauskas, rajono meras Sigutis Obelevičius, vicemeras Dainius Žiogelis, anykštėnai Seimo nariai Sergejus Jovaiša ir Antanas Baura. Pasveikinti susirinkusių į sambūrį atvyko ir būrys svečių: Seimo narys Eugenijus Gentvilas, profesorius Raimondas Lopata bei kandidatai į Seimą, Seimo narys Tomas Tomilinas, rajono tarybos nariai Mindaugas Sargūnas ir Kęstutis Jacunskas, kuris pasidžiaugė, kad jaučiasi laimingas, nes niekas jo neklausia, kada bus atidaryta poliklinika…

Buvo nuotaikingi ir išradingi bendruomenių prisistatymai, dalyvavimas išradingose sporto rungtyse: krepšinio varžybos 3X3, porinių slydžių rungtis – milžino pėda, galiūno rungtis, kur reikėjo traukti traktorių T-25, karučių su malkomis lenktynės ir šluotų futbolas.

Visokių nutikimų buvo – linksmų ir kuriozinių situacijų. Ir žuvienė nenupasakojimo skanumo buvo, ir šakočių buvo, ir medaus, ir sulos, ir sūrių, ir krepšių, ir, žinoma, Budrių baronkų…

Apie įdomius bendruomenių prisistatymus, apie tai, kaip vyko kova sporto rungtyse, apie tai, kaip keturi vyriškiai iš stuomens ir iš liemens – Žilvinas Pranas Smalskas, Robertas Raišelis, Gintautas Eimanavičius ir Stanislovas Aglinskas – skiepijo bendruomenėms „vyrišką požiūrį“, apie tai, kaip džiaugėsi leliūniečiai, gavę pereinamąją taurę ir teisę kitąmet rengti sambūrį „Visi savi“,  skaitykite „Šilelyje“.

Dalina RUPINSKIENĖ

13 komentarų

 1. betik

 2. Puiki bendruomenių šventė

  • Savivaldybės biudžeto lėšomis skirtas rinkimams visoms valdančiosios daugumos partijoms pasirodyti prieš kaimiečius ar kažkoks agidbrigadų suvažiavimas.

 3. Ir rajono grietinėlė suvažiavo

  • Pavydo kankinamam

   Ar kas nors kliudo tapti grietinėle? Organizuok asociaciją. Įsteik , prisikviesk narių ir tu jau grietinėlė. Pirmyn.

 4. O valdžios grietinėlė kažin dantų nepametė tokiu keliu važiuodami nuo Kavarsko link Šoveniu 😂😂😂😂

 5. Kitą savaitę mūsų name bus laiptinės gyventojų susirinkimas. Kviečiu Seimo narius, parlamentinių partijų atstovus ir savivaldybės vadovybę.

  • Ar namo bendrija gavo šitai sueigai savivaldybės pritarimą , o gal ir finansinę paramą. Tikimės ne ant tuščio kvieti 🙂

 6. Puikus renginys, ačiū organizatoriams 🙂

 7. Bendruomenių šventė tokia ir turėjo būti, kur visiems gera, įdomu, linksma. Tik prie ko čia visokio plauko politikai iš Seimo ir rajono? Taip ir naudojasi politikai tokiais renginiais pasireklamuoti, save parodyti, pavaidinti, save parodyti prieš rinkimus. Paskui vėl ištisus metus sėdės kaip pelės po šluota. Bet kokios šventės nublanksta dėl visokių politinių reklamų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.