Seniūnų sueigoje pristatytas naujas Anykščių rajono savivaldybės darbuotojas

Šiandien vykusioje seniūnų sueigoje Administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas pristatė naują Statybos skyriaus specialistą Mindaugą Trinkūną. Specialistas, pasak R. Blazarėno, kuruos seniūnijų kelių ir smulkių statybinių objektų priežiūrą. Seniūnams buvo pasiūlytą pajungti į darbą seniūnaičius, kad visos seniūnaitijų problemos būtų išsprendžiamos kuo greičiau.  Seniūnai diskutavo apie vietinių kelių būklę, kuri šiuo metu pablogėjo dėl lietingų orų.

Taip pat aptartas savanorių įamžinimas akmeninėse lentelėse. Ši akcija per visą Lietuvą vykdoma minint Lietuvos 100-metį. Pasak muziejininko Tautvydo Kontrimavičiaus, seniūnijose esančių bažnyčių išorinėse šventoriaus sienose bus pritvirtintos  akmeninės lentos su savanorių pavardėmis, kurie gimė tose vietovėse.

„Buvę valsčiai ne visai sutampa su seniūnijų ribomis.  Seniūnams teks susitarti, kaip „pasiskirstyti“ savanorius – ar pagal jų gimimo vietą, ar pagal tai, kur jie vėliau gyveno ir vykdė veiklą.  Anykščių kraštui tokių lentų reikėtų apie devyniolika. Bus įamžinta apie 425 žmones“, – aiškino  muziejininkas. Anot jo, tai reikia aptarti vietose, nes  šalies mastu pateikiama informacija apie Lietuvos savanorius neatitinka istorinės tiesos.

6 komentarai

  1. valdininku daugeja o nauddos jokios

  2. Ar bažnyčios skirtis Dievo garbinimui, ar skelbimų lentoms? Eiti kariauti, tai civilinis –
    patriotinis nusiteikimas, o ne religinis. Todėl reikia lentų prie seniūnijos pastatų, miestelių aikštėse, o ne prie bažnyčių. Savanorius žydų irgi prie katalikų bažnyčios kabinsite?

  3. mažai besdielniku toj kontoroj.

  4. O kodėl prie bažnyčių, reikėtų prie seniunijų

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.