Seniūnų sueigoje – daug dėmesio sportui

Anykščių rajono savivaldybėje vykusiame susirinkime diskutuota apie socialines problemas, ir numatomus renginius.
Informaciją apie užimtumo programos parengimą ir vykdymą, ilgalaikio įdarbinimo galimybes pateikė Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja, atliekanti vedėjo funkcijas Gintarė Noliūtė. Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas seniūnams daugiau papasakojo apie gyventojų duomenų surinkimą ir naudojimą.
Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Þilvinas Ovsiukas pateikė informaciją dėl gegužės viduryje Anykščiuose planuojamų 10-ųjų rajoninių seniūnijų žaidynių organizavimo. Taip pat pristatė naujuosius Anykščių miesto ženklu papuoštus medalius, kuriais jau spėjo pasidabinti Anykščiuose vykusių žaidynių nugalėtojai. Pristatymo metu Anykščių rajono meras pasveikino Þ. Ovsiuką tapus neseniai įsteigtos Lietuvos trenerių asociacijos pirmininku.
Sueigoje aptartos ir seniūnų ataskaitos, jų pristatymai, vykę vasario pabaigoje-kovo pradžioje. Kaip pastebėjo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas, į ataskaitų pristatymo metu gyventojų išsakytus prašymus yra atsižvelgiama. Pavyzdžiui, pagal gyventojų poreikius bus papildyti autobusų grafikai į Viešintas, Mikierius, Skiemonis, Kirmėlius.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.