Seniūnijų keliuose kol kas dar niekas neužstrigo

Jau parą be perstojo krintantis sniegas sukėlė problemų ne tik miesto gatves ir šaligatvius valančios „Ecoservice“ bendrovės darbininkams, bet ir tiems, kas prižiūri seniūnijų kelius. Apie padėtį seniūnijose „Nykščiai“ kalbėjosi su rajono seniūnijų seniūnais ir teiravosi, ar daug nusiskundimų gaunama iš gyventojų, ar nieko dar neteko traukti iš pusnies?

Gerai nusiteikęs Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas juokavo, kad jo telefonas „raudonos spalvos“ nuo nenutylančių skambučių. „ Visi keliai apkloti storoka sniego danga. Seniūnijos kelius vienu metu valo 5-6 traktoriai –  dalį kelių valo UAB „Ecoservice“, mūsų komunalininkai, AB „Ažuožerių sodai“, ūkininkai V. Šeštokas, A. Žąsinas, M. Mogyla. Darbus organizuojame, bet gamta daro savo.  Kol kas nusiskundimų dėl nepravažiuojamų kelių neturime, užklimpęs dar niekas nebuvo. Ryt nuo ryto pradėsime dar vieną kelių valymo etapą“, – sakė seniūnas.

Viešintų seniūnas Ramūnas Blazarėnas „Nykščiams“ sakė, kad seniūnijos keliai užnešti sniegu ir kad beprasidedant pūga užneš juos dar labiau. „Seniūnijos kelių valymo sutartį turime su UAB „Ukmergės versmė“, tačiau mūsų kelius valo bendrovės subrangovai UAB „Kurklių karjeras“. Su jais problemų neturime, kai paprašome, tai ir nuvalo. Šiandien nėra prasmės valyti kelius, tai bus beprasmis darbas. Sutarėme su „Ukmergės versme“, kad jie seniūnijos kelius pradės valyti ryt iš pat ankstaus ryto. Ryt pagrindinius kelius tikrai nuvalysime.  Šiemet kelius valėme jau 4 kartus, bendras nuvalytų kelių kiekis – apie 92 km. Ryt nuvalys kokius 30 km. Su seniūnijos gyventojais bendraujame telefonu, prašome kol kas niekur nevykti. Dėl nepravažiuojamų kelių nusiskundimų iki šiol neturėjome“, – aiškino R. Blazarėnas.

Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibataitė „Nykščiams“ sakė, kad džiaugiasi seniūnijos ūkininkų pagalba, kurie patys, savo iniciatyva, valo bent pagrindinius seniūnijos kelius. „Dėkoju seniūnijos ūkininkams Remigijui Šinkūnui, Romualdui Kubaičiui, Jonui Aleknavičiui, Mantui Beleškai ir visiems kitiems, kurių nesuminėjau. Kavarsko miestelio kelius valo UAB „Ukmergės versmė“. Ir šiandien jie valė kelią iki kapų ir visas pagrindines gatves. Rytoj iš pat ryto vėl valys. Kol kas nusiskundimų, kad negali kas nors pravažiuoti, negavome. Tikėkimės, kad viskas bus gerai, nėra ko dejuoti. Atėjo tikra žiema, tad pasidžiaukime ir pasigrožėkime nuostabiai baltu šydu pasipuošusiais medžiais…“ – linkėjo Š. Kalibataitė. 

Troškūnų seniūnas Rimantas Sereičikas, kalbinamas „Nykščių“,  taip pat buvo optimistiškai nusiteikęs. „Kol kas viskas sekasi neblogai, niekas neužstrigo pusnyje. Seniūnijos kelius pirmą kartą  2 dienas valėme tuomet, kai buvo pirmas sniegas. Buvo nuvalyta apie 91 km. Seniūnijos kelius valo ŽUB „Auga Nausodė“. Džiaugiamės, kad jie yra mūsų seniūnijos ribose, jie – išbandyti partneriai, seniūnijos kelius prižiūrintys ne pirmus metus, tad jokių problemų nėra. Ryt iš pat ryto bendrovė pradės valyti kelius, nes šiandien nėra tikslo, ryt vėl bus tarsi nevalyti, nes sniegas krinta kaip pagal užsakymą…“ – juokavo seniūnas.  

NYKŠČIAI

21 komentaras

 1. egi gal seniūnas Eugenijus tegu tų teliponų sniegan įmeta- atauš ir bus nebe raudonas. Prezidentas taip pat kai kuriuos buvusius aukštų postų politikus sodina ataušti 🙂

 2. Bent troškūnuos lengviau pasiprašyt ūkininko, kad nuvalytų nei iš seniūnijos sulaukt pagalbos

  • Kodel meluoja seniunai? Skiemonyse vale ukininkas visur. Jeigu ne ukininkas tai apsikakoje sedetume. Seniuno senai nebera skemonyse, nei darbu nei jo paties. Zurnalistams laikas butu aosilankyti skiemonyse ir pasiklausti zmoniu kaip dirba seniunija.

 3. ...ir pasigrožėkime nuostabiai baltu šydu pasipuošusiais medžiais

  Smagu būtų džiaugtis vien žiūrint. Tik kai po darbų pavargusiems reikia bristi šaligatviais ir tempti pavargusias kojas…jokio noro, džiaugtis tuo baltu šydu, nebelieka.

 4. o SVEDASAI uzmigdyti giliu ziemos miegu

  • Kavarskas – „Ryt iš pat ryto bendrovė pradės valyti kelius, nes šiandien nėra tikslo, ryt vėl bus tarsi nevalyti, nes sniegas krinta kaip pagal užsakymą…“
   Viešintos – „Šiandien nėra prasmės valyti kelius, tai bus beprasmis darbas. Sutarėme su „Ukmergės versme“, kad jie seniūnijos kelius pradės valyti ryt iš pat ankstaus ryto. “
   Teisingas požiūris į mokesčių mokėtojų lėšas.

 5. Liudiškių gyventoja

  O kam priklauso Liudiškių sodai ogi niekam ten nei seniūno nėra nei mero nei jokio patarėjo turim bendrijos pirmininkė kuri su lektuvu skraido jai keliai neidomi tema

 6. Liudiskiu sodo giventojas

  Na jo liudiskiu sodu kelias baisus nuo rito masinos vartosi nepravaziuoja bet visiems gerai svarbu prisnigo ner atsakingu kam cia priklauso valit

 7. Jo smagu butu vien tik ziuret ir grozetis apsnigtais meziais, bet kai reikia nubrist i darba, o po darbo vel brist namo tai jau nebenori ir grozetis, nes vos „parvelki“ kojas namo. Siandien nei MSV, nei Taikos gatvej salygatviai nevalyti nei ryte, nei vakare kai ejau po darbo. Zodziu baisiau nei baisu. Ir nieks nekreipia demesio tarsi tai butu nieko tokio. Pinigus ima, bet darbu nevykdo.

 8. Kurklių 2 kaimas taip pat pamirštas. Niekam neįdomu.

 9. Birzu rajone sunkeliai nevalomi ir nepravziuojami nes neturi su kuo valyti

 10. Dabar kaip niekad išryškėjo, jog seniūnais turi dirbti vietiniai žmonės.

 11. Labai jau arogantiškas Troškūnų seniūnas, jam dirbant iš namų seniūnijos keliai visi nerūpi.

 12. Mana Audi Pasat daba su kinietiskom padangem Panasonik, tai prablemu ner. Duodu gaza, ti kaip perkunu aina

 13. Man reikę irgi pamiegoti aš irgi žmogus .

 14. Traktoristas

  Traktorius ant pilvo kai atsigula irgi nevažiuoja -nesigirkit su savo tais visureigeis.

 15. Jonai Pagonai tau su galva negerai. Kuo greiciau kreiptis i medikus. Daug zmoniu skundziasi del to, kad reikia klampot per pliurza ir kad kojos suslampa.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.