Seniūnijoje darbas pamažu grįžta į įprastą ritmą

Švelnėjant karantino sąlygoms, įstaigų darbuotojai palaipsniui grįžta į  įprastas darbo vietas. „Nykščiai“ telefonu susisiekė su  Debeikių seniūnijos seniūnu  Alvydu Simonavičiumi ir teiravosi, ar nesustojo darbai karantino metu?

„Dar šiek tiek dirbame nuotoliniu būdu, tačiau 3-4 dienas jau sėdime kabinetuose.  Ne visus darbus galima suderinti telefonu. Debeikių miestelyje šį pavasarį vykdomas melioracijos renovavimo II etapas. Reikia sutikti žmones, kai ką aptarti. Prasidėjo intensyvus viešųjų erdvių tvarkymas, reikia paskirstyti darbus.  Nuo gegužės mėnesio pradžios intensyviai vyksta pasėlių deklaravimas. Nemažai seniūnijos gyventojų ateina deklaruoti į seniūniją. Laikomės visų saugumo reikalavimų, deklaruojantieji pas specialistą užeina per atskirą įėjimą. Darbo turi ir socialinė  darbuotoja.   Seniūnijoje yra tokių žmonių, kuriems reikia nuolatinės priežiūros ar pagalbos, jiems juk nepasakysi, kad karantinas, kad dėl to niekas pas juos neateis. Dirbame pagal galimybes, darbai vyksta, niekas nesustojo“, – kalbėjo seniūnas.

NYKŠČIAI

7 komentarai

  1. Seniai kaokas dirbti su žmonėmis o ne iš namų.

  2. yra darbų,kuriuos tikrai žmonės atlieka iš namų,tai darbai kompiuteriu,tačiau seniūnijos darbuotojai galima sakyt atostogavo,būdami darbe po vieną ir gaudami atlyginimą.

  3. kai ka aptarti tai reiskia paplepeti realiai darbai sustoje tai irodo be apsvietimo miesteliai ir kaima iskloti dar sovietiniu asfaltu

  4. Temptis reikia miesteliui!!!!.Juk pravažiuoja daug žmonių pro miestelį į Utena!!!

  5. Dėkingas skiemonietis

    Per Skiemonis į Molėtus važiuoja bet pagrindinėj gatvėj namai vaiduokliai stovi daug metų nes seniūnas ir be karantino visą laiką dirbo nuotoliniu iš kabineto ir dar gerai kad atsimena kaimo pavadinimą kur darban atvažiuot.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.