SENIŪNAIČIŲ GALERIJA. Skiemonių seniūnaitija

Seniūnaičiai – tie žmonės, kurie yra arčiausiai gyventojų, tad visas kaimo problemas žino geriausiai. Šioje rubrikoje „Šilelis“ pristatys seniūnaičius ne tik kaip bendruomenės lyderius, bet ir kaip asmenybes.

Seniūnaitis Kęstutis Maleckas. „Esu skiemoniškis nuo… iki.

Gal nesismulkinsiu nuo kur iki kur… Tą patį galiu pasakyti kalbėdamas apie žvejybą ir grybavimą. Visus darbus dirbu sąžiningai ir noriai. Žodžiu, esu visas nuo… iki“, –  taip trumpai save apibūdina Skiemonių seniūnaitijos seniūnaitis Kęstutis Maleckas, dirbantis UAB Anykščių komunalinis ūkis. „Jei jus domina mano ateities planai, atsakingai galiu pareikšti, jog jau keletą metų mano planuose – sulaukti anūkų. Vedžiau nejaunas, visi draugai jau buvo „apsišeimavę“, tad dabar anūkais džiaugiasi. Pavydu. Ir aš noriu. O darbinius planus gyvenimas pats suplanuoja. Mėgstu būti tarp žmonių, patinka dalyvauti renginiuose. Esu veiklus žmogus, to iš manęs neatims niekas…“

Dalina RUPINSKIENĖ
(„Šilelis“ Nr. 13 (1130))

14 komentarų

 1. Kaime manau reikalingi seniūnaičiai (jeigu netingi dirbti),bet mieste tai niekam nereikalingi. Nieko nesprendžia arba nenori spręsti.

 2. tegu ir kaime, jeigu man reikės aš eisiu pas seniūną ar kitą specialistą, o seniūnaitis nors ir pareigos skamba gražiai, bet man tuščia vieta.

 3. Jei seniūnas taip mastytų kaip seniūnaitis ir normaliai atliktų savo darbą, nebijotų vietinių žmonių, tai ir seniūnaičių dirbančių už dyką nereiktų. O gal geriau iš kart seniūnaitį reiktų vadinti Skiemonių sen, žmonių seniūnu? Nes su juo daug lengviau kalbėtis.

 4. gali kalbėtis kiek nori vidury miestelio ,taip reikalai nesisprendžia Puiku, kad seniūnas ne vietinis, nes tada prasideda giminės ,draugai ir kt O man teko lankytis pas seniūną problemas išsprendžia visada,dalykiškas,konkretus žmogus.

 5. Na nebent esi iš kito miesto, tada nežiūrėdamas vietinių interesų sprendžia klausimus. Na dar sprendžia jei bijo, kad gali paskambinti į savivaldybe, na dar rūpinasi ir tais kurie garsiai labai garsiai kalba. O šiai esi nulis. Tokia ir nauda iš nevietinio. Iš vis reiktų rinkti seniūną, tada galėtum ir pareikalauti ko nors.

 6. koks gali būti reikalavimas,tegu kiekvienas etatinis darbuotojas atlieka savo darbą, plika akimi matoma kokia netvarka,apžėlę plotai.jeigu pats žmogus nesupranta,kad už darbą mokami pinigai,tai seniūnas nebaksnos kiekvienam pirštu.

 7. supratingas,geras zmogus musu mylimas seniunas

 8. tolerantiskas,supratingas,nuosirdus,geras ,taikiai isprendiantis problemas -toks yra skiemoniu seniunas,daug ko reiktu is jo pasimokyti

 9. Visus darbus dirbu sąžiningai ir noriai

 10. Skiemonių seniūnas yra tinginys, sėdi darbe ir šaudo burbuliukus per internetą. Visas kaimas apaugęs nesuprantam kur tie biržinai, jei neturi tai pats eik su ūkvedžiu ir pjauk. Ko nueini nieko nežino eik i savivaldybe. Ir kapai apaugo nuo pavasario !!!

 11. naujose kapinėse tuoj žmonės neberas artimųjų kapų, bet tai ne seniūno problema, yra komunalinio darbuotojas ,tam ir sukurtas etatas,tai ir kreipkitės į komunalinį.

 12. O ne pačių giminių reikalas prižiūrėti kapus? Sunku ravint ir aplinkui apsiravėti? Kas tai nepagarba mirusiui ar tinginystė?

 13. Džiaugiuosi už Kęstuti ir linkiu visų jo svajonių išsipildymo…

 14. Ir aš džiaugiuosi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.