Seminarai apie šeimos svarbą

Sausio 6 dieną, Anykščių socialinės gerovės centras pradėjo vykdyti seminarų ciklą Anykščiuose. Seminarus veda Šv. Mato parapijos kunigas – lektorius Raimundas Zimka.

Antrai savaitei įpusėjus, apsilankėme Troškūnų, Kurklių, Viešintų, Dabužių seniūnijose. Taip pat šiandien lankėmės Anykščių J. Biliūno gimnazijoje, kur lektorius II klasės mokiniams dėstė paskaitą apie šeimos svarbą šiuolaikinėje visuomenėje. Pagrindinės dėstomos temos yra apie šeimą, šeimos sampratą, pagarbą tėvams, priklausomybes ir kt. Paskaitos metu vyksta atviros diskusijos aktualiais klausimais.

Socialinės gerovės centro informacija

9 komentarai

 1. Kun. Raimundas šaunulis! Tokio paprasto, savęs neaukštinančio ir tinkamai apsiginklavusio intelektu lengvai nerasi! Būna popieriniai „Daktarai“, ir kas iš to?

 2. Keista auditorija parenkama paskaitoms. Arba patys mažiausi arba seniausi t.y. vaikai ir suvaikėję. Kodėl nebendraujama su savarankišku jaunimu, kuris gali diskutuoti, o netik sėdėti ausis suglaudę ir/ar snapus nuleidę kaip foto užfiksuoti klausytojai.

 3. Miela moksleive paskaitos nemokamos, kreipkis. Vilniaus g. 10 Anykščių soc. geroves centrą. Ir visą savarankišką jaunimą atsivesk, galesime diskutuoti.

  • Keista, kodėl pas kažkokį, jums patogų “klausytoją“ atvažiuojate taip kaip ir pasiskelbdami didelį darbą, o į konkrečią repliką reaguojate su pasikėlimu ir nurodydami kreiptis į Jus, kaip į geriausius lektorius. Žinokite, kad aktyvus jaunimas taip pat turi savo vertę ir norėdami mus pasikviesti klausytojais, turite padirbėti ne tik dėl savęs arogantiškam viešinimui, bet įrodydami tikrąją organizuojamų paskaitų vertę . Dėkoju už komentarą ir supratimą.

 4. Kiek matau asmeniškai aktyvaus jaunimo galiu suskaičiuot ant vienos rankos pirštų. Čia apie Anykščius. O čia matau prieš tai komentare toks pasikėlimas ir savęs garbinimo kultas, kad nebėra ką pridurti. Tipinio Anykstėno bruožas yra viskas blogai. Blogai paskaitos, blogai eglute buvo, bloga valdžia, blogas kaimynas. Aš moku tik geriausiai nieko nedarydamas

  • Cekava Zosė

   Tamsta kuo pagrįsdamas teigiate apie aukšiau parašytų komentatorių savęs išaukštinimą. Daugiau atrodo, kad paskaitų organizatoriai, nėra visiškai šališkai nesuinteresuot ir naudodami Valstybės skirtas lėšas programai įgyvendinti daro kažką daugiau savo naudos gavimui, bet ne visuomenei. Bet čia taip įprasta ir Anykščių krašto labui tinka 🙂 Sveikatos visiems….

 5. senai reikejo tokiu pskaitu,vien pabendrauti su Gerb.kunigu labai idomu.

  • bet kol ES fondų pinigėliai nebyra tai joks Gerovės centras užpakalio nepakelia susitikti su žmonėmis.

 6. atsiprasau,pataisau,-paskaitu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.