Sekmadienį klasikinės muzikos koncertas Inkūnų bažnyčioje


Spalio 18 d., sekmadienį, 12:30 val. vyks klasikinės muzikos koncertas vidury girios, medinėje Inkūnų bažnytėlėje.

Dainuos solistė Viktorija Miškūnaitė, gros pianistas Darius Mažintas ir smuikininkė Barbora Domarkaitė. Skambės Gustav Mahler, Ernest Bloch, J.S. Bach kūriniai.

Po koncerto bažnyčioje, 14 val. vyks Švč. M. Marijos Motinystės atlaidai.Norinčius atvykti į koncertą, prašome registruotis el.paštu: miskofestivalis@gmail.com (nurodykite savo vardą, pavardę ir renginį į kurį registruojatės (‘koncertas’).

9 komentarai

 1. Užteks niekinti Lietuvos istoriją

  Galėtume sužinoti kokios girios viduryje yra Inkūnai? Nuo kada Saldagirio miškas yra giria? Kai rašytojai neskirias karvės nuo arklio, tai taip ir gaunasi.

 2. Iš didelio rašto išeinam ...

  Iš krašto … .Miškas skamba senoviškai ,negraźu …o giria ,,tai mandriau ! Atvykeliai iš Vilniaus priemesčio .

 3. Gal kas nors gali paaiškinti išvis šito miško festivalio idėją.Prieš kelis metus apsikabinėjo medžius, pernai atėjom į koncertą, pasėdėjom ant kitkų, nieko nesupratom.Dabar klasikinis koncertas. Kas čia per makalynė, ar aš kažko nesuprantu.Išvis, kas čia organizuoja.

  • Blogiausiu atveju – Miškų nekirtimo idėją propaguoja rusų spec. tarnybų įtakojami agentai. Tie patys, kurie organizavo referendumą neparduoti žemės užsieniečiams, priešinosi vaikų apsaugos tarnybai, skalūnų naftai, Grybauskaitės nevažiavimui į karinį paradą Maskvos Raudonoje aikštėje ir pn. Geriausiu atveju – naivūs žolininkai.

 4. viskas blogai

  Nu ir keisti jus zmones su savo piktais komentarais. O patys ar esate ka nors gero padare ? Koks skirtumas – miskas ,giria,koplycia ,baznycia, svarbu kad zmones kazka daro ,o ne sedi namie prie kompo ir tik visus kritikuoja ir dar turbut valdzia keikia del savo nelaimingo gyvenimo.

  • Koks skirtumas? Jei moterį pavadina boba ar dama skirtumas yra? Jei juodaodį dabar pavadinsi senoviškai n..ru skirtumas yra? O jei kam nors atrodo, kad Inkūnai yra Šimonių girioje, tai kodėl ne Rudininkų? Rudininkų girioje buvo daug sovietinių partizanų, prorusiškiems veikėjams iš judėjimų Apginkime miškus, Baltijos vilkus ir pn. taip vadinti labiau tiktų. Vis arčiau NKVD šaknų.

 5. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Jus painioja dvi skirtingos savokos del Simoniu girios. Administracinis misku suskirstymas ir tada rasome ne Simoniu giria, o Simoniu miskas. Tas masyvas einantis iki desiniojo Sventosios kranto is Kupiskio puses 13500ha. Ir yra Simoniu girios biosferos poligonas, apimantis miskus ir is vienos ir is kitos Sventosios upes puses kuris sudaro 23261 ha…. Todel kai sakoma Simoniu giria visi suvokia ta didiji biosferos masyva ir niekam del to klausimu nekyla. Miskais suskirste Simoniu giria per privatizacijas, kad chebryte su pielomis babkes darytu. Ko gero vienintelis Lietuviskas eksportas paciu lietuviu sukurtas, tai Lietuvisku dievu is misku eksportuojama mediena ir jos gaminiai.

  O kas liecia Anyksciu menininkus as asmeniskai juos skirstau i 3 kategorijas. Pirmoji kurie gyvena butent Simoniu girioje, atsiprasau jautrius administratorius, neskirstysiu miskais. Daugelis ju turi auksta meninini issilavinima ir paprastai bent jau su paskutine aukstosios rases kulturine kategorija rysio beveik nepalaiko. Jiems ir skauda sirdi matant kaip neaiskios lyties personos kuriems tik babkes galvoje, tiesiog katastrofiskai naikina diziausia Lietuviu vertybe visomis prasmemis.

  Antroji kategorija tai meno mokyklos pedagogai. Va pries juos Kvazimodas nusiima kepure. Matosi pagal vaikus, o Kvazimodas neblogai jaucia asmenybes, kad bent jau auganciai kartai iskiepija ispuoseleta nekicini menini skoni. Akivaizdziai patys yra meno ir vartotojai ne tik puoseletojai ir ko gero nepatingi pavazineti iki sostines ir as isitikines, kol gyvi sie pedagogai, tol turesime vaiku kurie dvasineje sriti ne vien tik dirbtine plastmase minta. Ir kaip matome turi Anyksciai aukletiniu kurie pasiekia aukstumu ne tik rajono remuose. Bet kaip suprantu ir si kategorija neliko be skauduliu, suvienijus dailes ir muzikos mokykla i viena…..

  Na ir paskutine kategorija, sioje vietoje Kvazimodas nezino ne kaip isreiksti mintis, nei kaip juos pavadinti. Manau tam reikalui geriausiai tiktu slaviski posakiai ir savokos. As juos vadinu Anyksciu aukstoji kulturine rase…. Tai vadinamieji musu kulturininkai. Va jiems tai jokiu ribu nera. Ju visur pilna…. Kiek pasinagrinejau ju daugumos biografijas, tai daugiausiai ju TSRS laikais minde vienokius ar kitokius kolhozinius kaliosus. Ir staiga nepriklausomybes laikais pajaute didziuli savi menininku talenta. Jiems nei pirmos dvi kategorijos nei sostine ne autoritetas. Pagal viska jie niekad net nebuvo meno vartotojai. Ne , visgi meno vartotojai jie yra. Tai yra santykiaudami vieni su kitais. Bet nei sostines menas, nei pirmos dvi paminetos kategorijos siems zmonems ne rodiklis. Jie patys is saves auksciausios kategorijos vunderkindai. Ir vaizduojamaji mena kuria, ir soka ir dainuoja ir spektaklius vaidina….. Ju visur visada visur pilna. Nelipti i scena ir nesitrinti vieni su kitais, jie negali kaip narkomanai be narkotiku.

  Tai kaip Kvazimodas savo durna galva supranta, ta paskutine kategorija ir yra ta kultura , apie ka tiek daug metu kalbeta kuri bus rajono priuritetas ES lesoms investuoti. Zinote gal as ir nusenau, nukvakau…. Nebesuprantu tu auksciausiu naujausiu kulturiniu techologiju ir ju atstovu. Bet ziurint i katastrofiskai naikinama Simoniu giria ir sia paskutines kategorijos pakyleta aukstosios rases kultura, mano sirdi tiek daug tarp ju bendro atsiranda, kad jau nebezinau kur mano tevyne ir kokia joje auksciausia vertybe…. Ar nukirstas verkiantis azuolas, kaip pelno saltinis, ar tokia pakyleta naftalinu atsiduodanti kultura, ar viskas kartu………

 6. Būtų viskas normalu, jeigu už tokio lygio festivalius, nebūtų skiriami nemaži pinigai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.