Šeimos kortelė – nuolaidos prekėms ir renginiams

Šių metų liepos 1 dieną įsigaliojus Šeimos kortelės įstatymui, prasidės kortelės gavėjų duomenų tikslinimas ir vardinių kortelių gamyba, o rugsėjo mėnesį kortelės turėtų pasiekti gausias ir neįgalius vaikus prižiūrinčias šeimas.

Gausios (trys ir daugiau vaikų) ir neįgalų vaiką, nepaisant jo amžiaus, prižiūrinčios šeimos šiais metais įgis galimybę pasinaudoti Šeimos kortele, kuri garantuos specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams. Planuojama, kad kortelė šeimas pasieks paštu rugsėjo mėnesį, naudotis ja galės visi šeimos nariai, kurių vardai ir pavardės bus nurodyti ant kortelės. Jeigu šeimos nariai norės naudotis kortelėmis atskirai, reikės užsakyti papildomus egzempliorius ir kompensuoti nustatytas gamybos bei personalizavimo išlaidas. Šeimos kortelė turės būti naudojama kartu su asmens dokumentu.

„Nykščiai“ teiravosi Socialinės paramos skyriaus vedėjos Ievos Gražytės ar skyrius ruošiasi naujovėms ir papildomam darbui?

„Iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kol kas jokių nuorodų negavome. Dabar nagrinėjame tik turimus teisės aktus. Vėliau galbūt bus mokymai, gal seminarai, tada šia tema galėsime padiskutuoti išsamiau“, – kalbėjo skyriaus vedėja.

NYKŠČIAI

 

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.