Seimo narys džiaugiasi besikeičiančiu požiūriu

Šeštadienį per Gatvės muzikos dieną Anykščiuose buvo galima sutikti Seimo narį Justą Džiugelį, kuris atvyko pasveikinti iš Anglijos atvykstančių labdaros žygio dalyvių

Žygio dalyvius atvyko sveikinti Seimo nariai Sergejus Jovaiša ir žygio globėjas Justas Džiugelis. „Nykščiams“ J.Džiugelis pasakojo, kaip tapo žygio globėju. „Manau, kad tai, ką daro žygio dalyviai, kokią žinutę jie neša, svarbu visai Europai“, – kalbėjo J.Džiugelis. Paklaustas, ką mano apie neįgaliųjų padėtį Lietuvoje, J. Džiugelis kalbėjo, kad „norėtųsi, jog ji keistųsi sparčiau“.
„Kadangi aš esu bendraujantis, tai pats tokios atskirties nepatyriau. Tapus Seimo nariu, stebiu pokyčius, kurie džiugina. Sakykim, jei anksčiau per mėnesį būdavo vienas ar du pranešimai apie neįgaliųjų padėtį, tai dabar per savaitę būna keli“, – sakė J. Džiugelis.
Beje, jie su anykštėnu S. Jovaiša dirba tam pačiam Žmogaus teisių komitete Seime.
NYKŠČIAI

 

7 komentarai

  1. mano nuomone,isverstaskuris ,jai butu saziningas mandata seimo nario padetu

  2. ot anykštėnai, svarbiausia apdergt, o ne pasidžiaukt

  3. Aš jį uzjauciu kaip zmogų su negale , bet kaip seimo narys ,mano nuomone , jis visiškas š… .Perbėgėlis , išverstaskūris ir dar didelis skundikas ir melagis. Negerbiu ir niekinu tokius asmenis.

  4. kuo dziaugtis jei prisiplakeliai nori paradui diriguoti

  5. nieko dziaugsmingo kai prisiplakeliai lenda per visus galus

  6. sergejus ne toks, ka cia snekate

  7. toks pats ir jis

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.