Savivaldybės administracijoje jau sudėlioti Kalėdų šventės akcentai

Praėjusios savaitės pabaigoje rajono savivaldybės administracijoje buvo pristatyta ir aptarta naujametinių švenčių koncepcija. Papasakoti apie tai, kaip atrodys Anykščiai prieškalėdiniu šių metų laikotarpiu, klausėme Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėjos  Audronės Pajarskienės.

„ Pasitarimo metu buvo aptarti esminiai dalykai. Kalėdinės eglutės įžiebimas planuojamas gruodžio 5 dieną 17 valandą. Jo metu bus didelis šou. Eglė stovės priešais Kultūros centrą. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, Kalėdų senelio rezidencija bus įrengta Istorijų dvarelyje. Miesto papuošimo projektas  „Žiemos nakties pasaka“ jau parengtas. Dar derybos vyksta dėl erdvių, bet akcentas bus visa A. Baranausko aikštė. Aktyvios žiemos pramogos vyks aplink paminklą Laisvei, erdvėse prieš „Puntuko“ viešbutį ir šalia Kultūros centro.  Pramogos vyks ir Miesto parke. Bus sukurta vientisa veiklų erdvė. Bet kuriuo atveju, pagrindinis kalėdinis akcentas – šventės atidarymas, susietas su Kalėdų senelio rezidencija.  Detaliau apie tai, kas vyks prieššventiniu laikotarpiu, galėsime pakalbėti vėliau, kai bus sudėlioti visi akcentai “, – apie  planuojamus Kalėdų šventės renginius kalbėjo skyriaus vedėja.

Dalina RUPINSKIENĖ

16 komentarų

 1. pagrindinis akcentas neįvardintas- kas laimėjo konkursą minimo projekto įgyvendinimui, miesto ervių puošimui ir šventinių renginių organizavimui? Mano nuomone visuomenė-t.y. mokesčių mokėtojai, kurių sumokėtomis lėšomis disponuoja savivaldybė, turi teisę žinoti kas iruž kokią sumą aprengs kalėdinę eglutę ir linksmins anykštėnus bei miesto turistus.

 2. O taip tikėjausi, kad vėl bus upėje. Pernai metais labai įspūdingai atrodė.

 3. Pagal koronos statistiką panašu, kad nešvęsime.

 4. Dar per anksti apie kaledas kalbeti!baikit jus bajerius.Po 5 metu gal jau vasara pradesit galvoti

  • Ka cia daba pezi

   as dar liepas mėnasi sava erdvi papašiau egluti. Šneka mat anus. Nežinai kas yra – Gerojo valdymo ištekliai ir kursai? Atsilupeles tvailiok, neseki rajona naujienu

   • PATS PEZI !

    Ar ben žinai ką reiškia žodis „anus“? Nežinai o rašai. Lotyniškas žodis „anus“ lietuviškai reiškia „šiknaskylė“. Arba išeinamoji anga. O tu rašai: „Šneka mat anus.“

 5. vat smalsu kiek gi jaunų žmonių gavo paramą iš tų pinigų kuriuos pernai per Kalėdų rezidencijos atidaryma sunešėm už įėjimą į Anykščių Kultūros centrą. Mokėjom tai kažkokiem Rokiškio verslo ir mero patarėjo kampanijonam. Žadėjo gi mūsų verslo Prezidentas remt gabius jaunuolius, bet kažikaip užtilą ir užtylą su viskuom…nu paskui visi žinot kas buvo svarbiausia – išverst jauną mokslų daktarą iš Anykščių ligoninės direktoriaus pareigų, rengeno aparatą nupirkt ir visiem galvas peršviest. Vat smalsu kų pamatę iš tų peršviestųjų? Negi sužinojo kų žmonės smegenys galvoja?

  • cekavai juzai

   ne toks jau ir jaunas tas tavo (nebent, tik kad su jaunykle susimetęs skudurius krūvon buvo) „mokslų daktaras“ buvo, bet jau nesigaudė ligoninės ir koronos valdyme tai visiškai, tai ir išėjo atgal, iš kur atėjęs, toliau mokslams daktaraut…

 6. Jonas ir Vacka

  Mes jau irgi papuosem eglutes, sudejome dovanas po ja. Tik nezinau kaip Vacka iskentes nepradares iki Naujuju Metu.

 7. Ar šįmet Kalėdos bus prieš Vėlines?

 8. Siaurine zvaigzde

  Anykstenai labai pikti zmones pasiziurekim i save as cia tik 6 metai bet tiek nuoskaudu patyriau darbe dabar zinau pasipils zinutes ko grizai kas negerai vaziuok kur buvo gera. Man labai patinka Anyksciai ir as didziuojuos kad gimiau cia ir vel sugryzau gyventi Aciu kurie mane suprato o kurie nesuprato tegul repliku neraso pasilieka sirdyje raso atsakyma tik pikti zmones

 9. Anykštėnas

  Žinutė Juozui ir kitiems kritikams: kritikuoti – tai reiškia noras daryti tai, ko norėtum, bet jei mokėtum. Pirmiausia – pasiūlykite tie kritikieriai ką nors gražaus įdomaus mielo Jūs – tuomet kritikuokite kitus.

  • #Juozas# -lėtas-miestas

   Mano nuomone viešumas ir atsiskaitymas už pasakytus valdiniko žodžius, nuveiktus darbus už kuriuos sumokėjo visuomenė, t.y. visi mokesčių mokėtojai turėtų būti toks pat priimtinas dalykas, kaip pasisveikinimas ar estetiškas aprangos dėvėjimas viešoje vietoje. Kodėl ponas taip mano, kad domejimasis viešu interesu yra kritika? Gal tai paliekama prielaida, kad kažkas daroma ne pagl viešo administravimo įstatymą?
   Beje, pasiūlymų, jeigu jie pateikiami iš “ne savų komandos“ žaidėjų Anykšiuose jau seniai niekam nereikia arba į tokius pasiūlimus nereaguojama. „Čia gera…!“ Lėtai įsisavinti pasiskirstytus biudžeto pinigus ir be konkursų….
   Būkite sveiki!

 10. Prašau atsakingų asmenų už saugumą gatvėse įrengti šviesoforą prie Humanos, perėjai kontroliuoti. Ten jis reikalingas ir pėsčiam ir vairuojančiam.

  • O kiek kainuos aplankymas senelio šalčio euras du arba penki tai pramoga vaikams jei tėvai negali susimokėti tai ir senelio vaikas nematys arba ne gėda taip rinkti pinigus

   • Informacija

    ar nežinot, kad tarybinių laikų senelio šalčio, kurio pasirodymą apmokėdavo profsajungos iš tų pačių nuo atlyginimo renkamų įmokų jau nebėra. Šiemet savivaldybės kultūros ir turizmo paslaugų įstaigos vargsta nuo Cocid-19 pasėkmių ir nežinia ar užteks šių metų biudžeto lėšų dėl darbuotojų ir įtaigų asministracijo darbo užmokesčio. Taigi Kalėdų senelio rezidencija papildomų pajamų šaltinis ne tik ten dirbančiam žmogui, bet ir biudžetiniam Anykščių turizmo verslui iš kurio apie 60 proc. rajone dirbančių gauna pajamas.
    p.s. daugiau informacijos teiraukitės pas mero patarėjas arba savivaldybės “vieno langelio“ aptarnavime.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.