Savivaldybėje vyko seniūnų sueiga

Vakar Anykščių rajono savivaldybėje vyko seniūnų sueiga. Darbotvarkėje buvo numatyta aptarti keturis pagrindinius klausimus.
Pagal numatytą sueigos darbotvarkę, Savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Renata Mickevičienė pateikė informaciją apie Darbo kodekso pakeitimus, susijusius su seniūnijų veikla ir seniūnijose dirbančiais asmenimis.
Savivaldybės administracijos specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė pristatė liepos 20-23 d. vyksiančios Anykščių miesto šventės „ŠvenÈIA Anykščiai!“ veiklas, kuriose seniūnus kvietė paraginti dalyvauti ir seniūnijų gyventojus.
Trečiuoju darbotvarkės klausimu pasisakęs Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas papasakojo apie Užimtumo programos vykdymą, drauge su kitais seniūnais pasidalijo veiklų organizavimo patirtimi ir rezultatais.
Sueigoje aptartos ir po seniūnų ataskaitų pristatymų, vykusių vasario pabaigoje – kovo pradžioje, nuveikti darbai. Kaip pastebėjo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas, į gyventojų išsakytas pastabas ir pageidavimus – atsižvelgiama, darbai, pagerinsiantys seniūnijų gyventojų kasdienybę – vykdomi.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.