Savivaldybėje – iki dešimties susirgusių

Šiandien pranešta, kad Anykščiuose nustatyti 9 nauji susirgimai koronavirusu. Nemažai serga ir pačioje savivaldybėje. Beveik būtų galima ją skelbti ir židiniu.

Anykščių meras Sigutis Obelevičius teigia, kad sergančių Covid-19 savivaldybėje yra. Pasak jo, vieni susirgo, kiti darbuotojai baigia pasveikti. „Štai administracijos direktorė (L.Kuliešaitė, -red.past.) kitą savaitę turėtų jau būti. Iš viso, mano žiniomis, nedarbingumą turi iki dešimties savivaldybės darbuotojų“, – sakė S.Obelevičius.

Anykščių rajono savivaldybė yra viena iš savivaldybių, turinti aukščiausią procentą pasiskiepijusių žmonių Lietuvoje.

Linas BITVINSKAS

9 komentarai

 1. Seniai seniai oficialiai skelbiama, kad

  pirmojo atvejo data: 2021-10-20
  Paskutinio atvejo data: 2021-10-26
  Atvejų skaičius: 15 Pirminiai atvejai: 9 Antriniai atvejai: 6
  Nustatyta didelės rizikos atvejų: 1
  Židinys seniai oficialiai paskelbtas ir visiems išviešintas.

 2. Koks beveik, jei seniai paskelbtas židinys? Negi sunku pasižiūrėti?

 3. Niekur neskelbiama, kiek serga dirbančių, kiek pensininkų. Nedarbingumo pažymos išduodamos nuotoliniu būdu, todėl. nepasinaudoti papildomomis atostogomis, būti didžiausia kvailybė. Pandemija, tu tokia gera, kad galėtum niekada nesibaigti.

 4. Jūza fon Krakatūza

  Koks tamstoms skirtumas kiek, kur, kuom ir kada serga? Man svarbu kaip laikausi aš, kada ir nuo ko spėjau pasiskiepyti, gelbės mane ar negelbės skiepai. Ir mano artimuosius taip pat. O visus kitus, antivakseriškai ir kitaip trenktus, tegu savivaldybė nemokamai veža į kapus ! 🙂

 5. Vakcina padėjo ??

 6. Mažiau kavutę reikia gerti sulindus kabinetuose, nebus ir židinio. Kita vertus, o ką gi veiksi.

 7. Patalpas vedint reikia, o ne kiekvieno uzejusio bezdalus per plaucius nufiltruot ir visi bezdalasedziai bus sveiki kaip ridykai 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.