Savivaldybei teismas su buvusia darbuotoja kainavo kelis tūkstančius

Stebėtis verčia Anykščių mero Sigučio Obelevičiaus žodžiai spalio 29 dieną vykusiame nuotoliniame Anykščių rajono tarybos posėdyje, kai užklaustas, kiek savivaldybei kainavo teismas su buvusia darbuotoja, meras tarybos narius užtikrino, kad savivaldybei tai nekainavo, o žinia apie tai pavadino „propaganda“.

Po paskelbtos buvusios Anykščių savivaldybės Teisės, personalo ir metrikacijos skyriaus vadovės Sigitos Mačytės –Šulskienės nuomonės, kuri kėlė klausimą, ar savivaldybės valdininkai taip švaistytųsi lėšomis, jei būtų tekę mokėti iš savo lėšų , S.Obelevičius sulaukė klausimo, kiek tai kainavo mokesčių mokėtojams.
„Nieko nekainavo, netikėkit propaganda“, – užtikrino S.Obelevičius rajono tarybos narius.
Paprastos logikos pakanka suprasti, kad be atlygio samdyti advokatai iš Vilniaus nedirba, tuo labiau, kad dokumentai liudija, kad už teismą su buvusia darbuotoja savivaldybė sumokėjo ne vieną tūkstantis eurų.
Anykščių rajono savivaldybės administracijai teisme atstovo advokatas Justas Vilys, kuris už advokato teisinę pagalbą atlyginimo administracinėje byloje prašė priteisti iš Sigitos Mačytės –Šulskienės atsakovui (Anykščių savivaldybės administracijai) 3323,14 euro bylinėjimosi išlaidų. Tiek savivaldybė buvo sumokėjusi advokatui už paslaugas per kelis kartus.
S.Obelevičius kažkodėl neigia faktus, patvirtinamus dokumentais. Geriausiu atveju meras nežino, kad darosi administracijoje, kitu atveju…
Ir tai vyksta ne pirmą kartą. Priminsiu, kai per vieną iš posėdžių, paklaustas apie savivaldybės rekordinį keliasdešimties tūkstančių eurų dydžio viešąjį pirkimą, kurio laimėtojas UAB „Anykštos redakcija“, S. Obelevičius tai vadino šmeižtu, tačiau paskambinus teigė, kad jis nesikiša į pirkimus ir nieko konkretaus nežino.
Linas BITVINSKAS

23 komentarai

 1. TAI APKALTA ,JUK MELUOJA IR SLEPIA NUO MOKESCIU MOKETOJU TIESA

 2. Kosmaras.

 3. Tai kaip galima taip įžūliai meluot? Žemiau jau nėra kur.

 4. anot senelio

  konservatoriaus ,,kas meluoja-tas ir vagia !!! ..Koks taikus konservatoriu saves apibudinimas.

 5. Tai kur čia propaganda, Siguti, apsimelavai, gėda. Ne valdai situacijos, prisiimk atskomybę

 6. Atsistatydink,kiek galima kesti toki mera

 7. Tiesiog...liūdina

  „Nekainavo“,- su tokiu požiūriu valstybė ir grimsta į skolas…juk nėra atsakingumo ir atsakomybės …ir sąžinės, kad visur būtume ūkiški, sąmoningi ir mylėtume tėvynę, jos žmones, pagaliau nebūtume tik savanaudžiais

 8. Akivaizdus melas, tai aiškus priesaikos sulaužymas. Atsistatydinti pats, kol neatstatydino, o kartu pasiimk ir savo administracijos mergaites.

 9. TAI APKALTA ,JUK MELUOJA IR SLEPIA NUO MOKESCIU MOKETOJU TIESA

 10. ir vaikus moko meluot? juk mokytojas kaip ir

 11. mano nuomone, tai neišmintingas adminstracijos mergelių savivaliavimo dangstymas melu. Tai turėtų būti įvertinta pačios rajono tarybos narių – juk nuo jų slėpė informaciją. Lauksim, ką pasakys valdančioji koalicija, ar ten jie visi tokie?

 12. Tiesos dabar žinosi mažiau- koalicija pasirašė susitarimą.

 13. Aišku mažiau kainavo nei būnant vicemeru pirktas traktorikas upės žolei pjauti. Turbūt kainavo 1 eurą. Pas koncervatorius viskas kainuoja tik po 1 eurą.

 14. Patys isirinkot toki mera, kuri prie stulpo reiktu kaip Tomaševski.

 15. jeigu pasitvirtintu faktas ,kad meras meluoja ,laikas butu pasitraukti is posto

 16. Melagis melavo....

  Gėda mokytojau meluot,gėda ,,,Meras ,mokytojas o viešai MELUOJAT ! Nėr ko stebėtis ,konservatorius ,viskas pasakyta .

 17. Mokytojas melagis, tai kokį pavyzdį rodo mokiniams, o politikavimas, kad nežino situacijos,tai faktas. Galimai, kad byra tūkstančiai euriukų ne tik advokatams, bet ir tiems, kam ir visiškai jie nepriklauso. Apie kokį biudžeto surinkimą galima kalbėti, kad ji dar nesirinkus, ištaškomas.

 18. Apkalta išgelbės ir merą, ir Anykščius

 19. jeigu pasitvirtintu faktas ,kad meras meluoja ,laikas butu pasitraukti is posto

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.