Savivaldybė gali netekti 200 tūkstančių eurų

Meras Sigutis Obelevičius per paskutinį Anykščių tarybos posėdį minėjo, kad gali būti, jog šiemet nepavyks nupirkti rentgeno aparato Anykščių ligoninei, kurio pirkimui buvo skirta 200 tūkstančių eurų, o ministerija kitais metais grasina nebeduoti pinigų šiam pirkiniui.

Pavasarį savivaldybė skelbė, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. vasario 15 d. įsakymu Nr. V-212 ,,Dėl valstybės biudžeto lėšų, skirtų rentgeno diagnostikos paslaugų kokybės gerinimo programai 2019 metais, panaudojimo“ VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninei skirta 200 tūkst. Eur universaliai stacionariai rentgeno diagnostikos medicinos priemonei (prietaisui) įsigyti.
Vis dėlto aparatas neįsigytas iki šiol. Rekvizitai.lt skelbia, kad viešasis konkursas pirkti rentgeno aparatą Anykščių rajono savivaldybės ligoninei paskelbtas tik spalio 4 dieną, pasiūlymus teikti buvo galima iki spalio 14 dienos.
„Kažkiek galimybių dar yra, bet jos kasdien mažėja“, – spalio pabaigoje per posėdį sakė S. Obelevičius. Aišku, kyla klausimas, kodėl tik spalio mėnesį buvo paskelbtas pirkimo konkursas, kai įsakymas apie lėšų skyrimą pasirašytas metų pradžioje?

„Čia ne visai mūsų kaltė. Tarp tiekėjų vyksta žiauri konkurencija, jie vieni kitus skundžia, kažko nesužiūrėjo pirkimų komisija, o ir naujoji ligoninės valdžia sunkiai įeina į vėžes“, – sakė S. Obelevičius, žadėdamas, kad šito klausimo taip nepaliks ir, jei nepavyks šiemet įsigyti rentgeno aparato, kreipsis į ministeriją.  „Kodėl turėtų kentėti rajonai, jeigu tiekėjai pykstasi?“ – retoriškai klausė S. Obelevičius.
Linas BITVINSKAS

11 komentarų

 1. kalti visi kiti tik ne aš.Tokia patarlė. Ne sveikatos reikalai rūpi juk turite mediką patarėją.

  • o kur parašyta, kad jis patarinėja šitais klausimais? Gal jis turi svarbiasnių dalykų, aktualių rajonui, nei rūpintis ligonine, kurioje yra ne mūsų politinės koalicijos direktorius.

 2. nu demagogas jau…

 3. ji teisti reikia ,kuo jis dirbo ,tada ,uz ka jam alga mokejom ,kodel nera atsakingu

 4. lochai visiški

  perka savivaldybė, o kad nenupirko kalta ligoninė. Kalčiausias, tai Vasiliauskas.

  • Kai pats bukas, tai galvoja, kad ir kiti tokie, tai ir patikės. Be to peikdamas ligoninės valdžią spėja palaižyt ir savo patarėjui. Gaila, kad tikrasis rajono vadovas dar neįsivažiavo, o gal dar baidosi, galėtų gi Krikštaponis pamokyt savo vadą

 5. staigiai pirkit anfibija-parduodu

 6. Per ilgai šventė Tubio išmetimą. Pasirodo ir dirbti reikia, nes visokia velniava prasideda. Bet čia dar tik gėlytės.

 7. patobulinimas

  kam tas rengenas valdanciai koalicijai, kai yra sttt prozektorius. Kiaurai persvies visas ligas.

 8. Kam tas aparatas jeigu tuoj ligonine uzdarys,nuvaziuosim ir i Ukmerge

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.