Saulius Rasalas paskirtas Svėdasų seniūnu

Anykščių rajono seniūnai tiesiogiai pavaldūs savivaldybės administracijos direktoriui, tai yra Ligitai Kuliešaitei. Tad jos sprendimu Svėdasų seniūnu šiandien paskirtas liberalas Saulius Rasalas.

„Nykščiai“ paskambino naujai paskirtam seniūnui, kuris šią informaciją patvirtino ir sakė, kad dabar telieka sulaukti STT pažymos ir imtis darbų naujoje seniūnijoje. Tačiau, pasak S. Rasalo, tai bus sekančiais metais.  Paklaustas, ar nesudarys nepatogumų pakankamai tolimas atstumas, nes nuo Anykščių iki Svėdasų miestelio apie 25 km,  S. Rasalas patikino, kad tai jokia problema.  Priminsime, kad būnant Andrioniškio seniūnu, S. Rasalui  į darbą tekdavo važiuoti per pus mažesnį atstumą.

Anykščių rajono savivaldybė jau ir taip pagarsėjo šalyje, kaip daugiausiai nuo kadencijos pradžios pakeitusi tarybos narių sudėtį. Konkursą į seniūno vietą laimėjus S. Rasalui, rajono tarybos narių sudėtį teks vėl keisti,  taryboje keis liberalė Irma Smalskienė.

Dalina RUPINSKIENĖ

57 komentarai

 1. Sveikinimai !
  Toks keistas susirūpinimas…Žmonės, kurie negauna Anykščiuose darbų, važinėja į darbus ir į Vilnių, ir į Kauną, ir į Panevėžį, Ukmergę. Ar kažkam tai rūpi ?

  • Tauta sako, kad...

   … nors ir durnas – bet savas! Butent tokiu principu valdantieji konservai skirstydavo postus nuo pat Sąjūdžio laikų.

   • žmonės sako, vietinė buvo iš kitas partijas iškelta. Tai ana revaliucijų sukelt nori. Kad tik nepasikartotų Sausio 11 -os ar 13- os įvykiai Svedasuos. Jeigu kuro bazėn koks pataikytų tai supleškėtų svėdasiškiai iki Moliakalnio kaimo pradžios. Neramu ir Moliakalnio gatvėj.

   • o komunistiniai lkpistai-lddpistai-socdemai – kitaip?

 2. O tai vietiniu svedasiskiu tokiam darbui neatsirado?

  • Vietininės turi galimybes ir kitose tarnybose save parodyti, kam taip aukštai šokt? 🙂

  • Jau pasirodė vietinės Svėdasų organizacijos vadovės viešas pranešimas, kad asociacija nepasitiki savivaldybės administracija . Tai aiškia parodo tokios bendruomenės atstovo politinį bukumą ir savivaldos principų nesupratimą, bei nenorą veikti atvirai ir demokratiškai. Stagnacija rajone.

  • yra, bet niekam mes nesvarbus bet sujudimas viksta rasati pateiti su parasais tuoj bus linksma! jei i zmoniu norus nera atsizvelgema tada nafik jis is vis mus reikalingas?!

 3. Jadze Svėdasų

  šaunu, patyręs politikas, valdininkas, vadybininkas vadovaus Svėdasų seniūnijai.
  Jei savivaldybės administracija pritars, tai gal ir siauruko bėgius nuties iki Svėdasų…

 4. Nejuokinga man

  • Jo jo vadovauti seniūnijai tai ne ožį ant rubežiaus melžt ir sakyt, kad kaimynai jau išmelžė, tai viedras tuščias.
   Ponui Sauliui reiks Svėdasys ir su lazda praeit pro kai kurias teritorijas ir šalmų užsidėt… 🙂

 5. Kodėl administracijos direktorė nesilaiko įstatymų , pirmą vietą laimėjusia turėjo tapti seniūne , visa seniūnija palaiko ją o direktorė laikosi savo įstatymų ir skiria poną Rasalą , svedasiškiai ruoškit piketus prie savivaldybės , taip negali būti.

 6. Liberalai atsikando neskaniai

 7. Andrioniskis.

  Kaip cia gaunas. 2 vietoj ir seniunu. Anyksta rase, kad patirtis. Tai kaip su Andrioniskiu. Zalias be patirties ir seniunu. O Ramunas su didelia patirtim ir aukstesnio lygio vadovo netiko. Dvigubi standartai

 8. Viskam teisingam

  Kalba apie vadovavimo patirti eina. Ir neaisku ar valstybes tarnautojas ar specialistas buvo. As nieko nei pries ta, nei pries ta neturiu, tik idomu kokiu principu skyriama

  • Viskas teisingai

   Vadovavimo patirtis nieko daug nesako. Griovių kasėjai turi brigadininką. Jei jis 30 kasė griovius ir buvo brigadininku, tai jo patirtis būtų milžiniška. Darbas valstybės tarnyboje, kitas reikalas.

 9. paskirtas ir vsio,zmoniu nuomone nulis,senas konservatoriu metodas

 10. SVEIKINIMAI

 11. Smagu, kad Svėdasams pasisekė.

 12. Labai jau jo vadybinės kompetencijos yra abejotinos. Sunku paaiškinti kaip valstybės tarnautojas ,dešimt metų dirbęs seniūnu ,tik iš gal ketvirto konkurso į seniūno pareigas pateko tarp dviejų geriausiųjų atrankoje. Nei viename konkurse nebuvo tiek metų seniūnu buvusio pretendento. Vadybininkas jis nulinis, šūdmalys neprilygstamas.

  • Kodėl taip skeptiškai? Rajono vykdomojo komiteto laikraštis tap nerašo. Būdavo net istorinius straipsnius publikuoja, plačios apimties formatu. Vadinasi žmogus raštingas, kad laikraštyje spausdinamas. Kie atmintis rodo dirbo ir prie buvosio mero aukštose pareigose – buvo visų seniūnų ir seniunaičių viršininkas ir netik! Tai turi patirties. Sako dirbo ir turizmo paslaugų srityję, kur vagonais turistus vežė. Svėdasys nuo seno pasižymėjo dideliais turgais, tai gal ir vėl pakils muestelis su turistų ir prekybininkų pagyvėjimu. Ką ten iš vietinių, kurios tik apie kiaulių fermų uturioje tikėtis buvo. Bus Nauji metai su nauju seniūnu – 2020!

 13. JMJ Svedasams jis neitiks!

  cia daugiau ji girenciu, bet Svedasiskiai net mezono beveik nieko apie ji, tai toks vaizdas kad jo pakalikai tik giria ji arba pariniai!!

 14. Sveikinimai Sauliau!

 15. Sveikinimai, tikrai geras variantas Svėdasams. Ta maža dalis žmonių, kurie taip stipriai prieštarauja, greičiausiai komiteto nariai… Laikykis Sauliau, dar bus puolimo.

 16. Pirminę tvarką gal ir patvirtino vyriausybė, tačiau galutinį sprendimą ( pasirinkti vieną iš dviejų kandidatų) priima savivaldybė.

  • Sprendimas turi būti motyvuotas. Taigi, paskirti Rasalą yra politinis, o ne kompetencijų motyvas.

   • kokias kompetencijas vadovauti savivaldybės administraciniam vienetui turi kitas kandidatas, neturintis nei aukštojo išsilavinimo nei vadovavimo darbo patirties? Ar reikia kažkokios grupelės žmonių statytinį priimti į savivaldybės administracijos komandą? Svarstykit logiškai , o ne emociškai.

    • Šiaip giliai vienodai,reikėtų politinės valios mažinti išlaikytinių valdžios pavidale skaičių . Ir prašau paaiškinkite kokiomis kompetencijomis ankstesnio seniūno sovietinis-veterinarinis išsilavinimas prisidėjo prie administracinio vieneto valdymo?

     • gal ir vicemero išsilavinimas jums peraukštas ir norėtumėte, kad kokia moterėlė iš kolegijos, priklsusanti ultra kairiųjų politikų grupelei būtų paskirta šalia mero“ dirbti“?

    • Kas tas yr ultra kairioji pažiūra Svėdasuose? Dirbau pas ilgametę vadovę , kurią „anykšta “ *baisiai“ garbino ir kuri turi aukštąjį išsilavinimą. Deja galiu liūdnai konstatuoti jog tai buvo ne vadovė, o „BOBA“ turinti valdžią. Beja Salamakinas kiek seime praleido kadencijų turėdamas vidurinį išsilavinimą?

 17. isrinktasis -

  ipus nauju veju Svedasams?

 18. 😁😁😁

 19. Leiskite paklausti, gerb. svėdasiškiai kokia gi antro pretendento į seniūnus patirtis? Tik visuomeninė? Parduotuvėje sugebėjo tik 2 mėnesius išdirbti…

 20. Liudna, kad naujam seniunui Svedasai taps tik tarpine stotele 🙁 Jo niekas nezino ir jis taip pat niekam nera pazystamas, reiks kokiu metu itempto darbo, kad aplamai suprasti kas miestelyje vyksta…., bet laiko netures, nes reiks per rinkimus partijai atidirbti/atsidekoti…. Bijau, kad bus formalus vadovas vietai uzimt ir parasui padeti. Labai noreciau klysti….

  • Liūdna dėl Tamstos ir kitų panašiai mąstančių, kurie galvoja, kad valdiškus reikalus galima išspręsti tik per asmenines pažintis ir giminystės ar kaimynystės ryšius. Todėl protinga administracijos vadovė ir pasirinko į seniūnijos vadovus asmenį, kuris kandidatavo ne pagal draugių ir kaimynų sugalvotą žaidimą, o siekdamas dirbti pagal savo sugebėjimus ir patirtis.
   Be to, seniūnas visada gali pasitelkti savo komandos narius ir vietos gyventojų atstovus – seniūnaičius greitesniam suvokimui situacijos ir grūdų nuo pelų atskyrimui, aišku, jeigu tie seniūnaičiai specialiai nepils pelų į savo seniūnijos maišus… 🙂

 21. Leiskit žmogui padirbėti,tada jau spręskit, geras ar blogas. Kokie visi pikti,padėkit naujam vadovui, o nebambėkit.

 22. Koks meras, toks ir seniunas

 23. Anyksciuose isvis nieko nebera seni bezdalai perenkami kurie nieko niekad nepadare. tos pacios bobos tarkos grysta atgal. jokio jaunimo arbe per draugeliu vaikus ikisa dirbti. as nesupratu kaip jum nedaeina, kad zmones viska mato is sono ka valdzia daro.

 24. AUŠRA PETNIŪNAITĖ

  SVEIKINIMAI SENIŪNUI- DVASINĖS STIPRYBĖS . AUDĖJA AUŠRA

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.