Saugumo priemonių, mažinančių greitį, rajone tik daugės

Netyla diskusijos dėl Anykščių krašto keliuose ir gyvenvietėse įrenginėjamų kalnelių, salelių, įvairių susiaurinimų ir atitvarų. Besipiktinantiems tuo neliks nieko kito, kaip tik susitaikyti.
Kalbėdamas radijo stotyje „Nykščiai FM“ Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas sakė, jog gyventojų nuomonės dėl greičio ribojimų labai įvairios, tačiau dažniausiai priimami sprendimai, didinantys eismo saugumą. Nemažai seniūnijų – Kavarsko, Kurklių, Skiemonių – jau tokias priemones turi, kitose jau rengiamasi jas įdiegti.
„Sprendimus priima Saugaus eismo komisija, o žmonės nori visko… Per paskutinius susitikimus su bendruomenėmis buvo prašoma riboti greiti nuo Naujųjų Elmininkų. Tai aš aiškinu jiems, kad tada iki pat Ažuožerių važiuosime penkiasdešimties kilometrų per valandą greičiu. Bet palaukit – čia jau atstumas. Dabar leidžiamas greitis -septyniasdešimt, nuo Vorutos jau galima važiuoti ir ant devyniasdešimties. Aišku, kiekvienas nori, kad jo aplinka, jo kaimas būtų saugesnis… Tačiau pasitaiko ir visiškai kurioziškų atvejų. Būna skambina gyventojas ir prašo palyginti žvyrkelį. Kelią sutvarkius, skambina antras ir sako – seniūne, blogai padarėt, dabar visi laksto. Ir kaip padaryti, kad visiems gerai būtų?“, – klausė E. Pajarskas.
Anykščių policijos duomenimis, daugiausiai nelaimių rajone įvyksta dėl per didelio arba nesaugaus greičio.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.