Saugaus eismo diena – ypatingai atsipalaidavę dviratininkai ir pėstieji

Šiandien, balandžio 6-ąją, Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Anykščių policijos pareigūnai pastebėjo, kad karantino metu, keliuose ir gatvėse sumažėjus eismo intensyvumui, kai kurie eismo dalyviai pamiršo kaip saugiai elgtis. Ypatingai atsipalaidavę pėstieji ir dviratininkai – į kitą gatvės pusę eina bet kurioje vietoje, net neapsidairę, dviratininkai  važinėja šaligatviais nesaugiu greičiu, motorolerių vairuotojai pamiršta šalmus.

Pareigūnai primena, kad ir karantino metu galioja tie patys Kelių eismo taisyklių reikalavimai bei ragina visus eismo dalyvius   – pėsčiuosius, dviratininkus, vairuotojus, būnant namuose,  dar kartą perskaityti Kelių eismo taisykles, prisiminti jų reikalavimus, kiekvieno eismo dalyvio pareigas.

Rūta Avižaitė
Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja

Vienas komentaras

  1. Kas sutvarkis motociklininkus vaziuojancius Biliuno g.juk jie pralekia maziausiai 100 km val greiciu ir tai tas pats ir simet ir pernai buvo .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.