Sankryža į Troškūnus įveikiama ne visada laikantis šviesoforo signalų

Kai kurie gatvių remonto Anykščiuose išvarginti vairuotojai nekreipia jokio dėmesio į laikiną eismo reguliavimą.

Tvarkingai savo eilės pajudėti laukia tik tie, kurie ketina važiuoti į miesto centrą. Tuo tarpu norintys judėti link Panevėžio nekreipia jokio dėmesio į laikino šviesoforo signalus. Sulaukę tinkamos progos, vairuotojai kuo ramiausiai pasuka ten, kur jiems reikia.

Pėstieji gatvę kerta dar labiau chaotiškai, pasikliaudami tik savo nuojauta. Panašu, jog ši betvarkė jau artimiausiu metu baigsis. Nuo rytojaus A. Vienuolio gatvė turėtų būti pradėta asfaltuoti.

6 komentarai

 1. nu labai maloni zinia .tikrai laukiama

  n u

 2. Taisykles tik bailiam.

 3. Tvarkingai laukiantis

  Betvarkė baigsis, kai bus pabaigtas asfaltavimas.

 4. Stebiuosi!!!!

  Tegul judinasi greičiau su darbais ir nebereikės niekam tų taisyklių pažeidinėti… važiuoju ten ryte ir vakare, ir pagal taisykles, bet jau tikrai kyla didelis noras važiuoti ne pagal taisykles…. kai matai kaip dirba aktyviai su parūkymais bei puikiai žinai, kad bus „aukštos“ kokybės kelio danga, tai…… kam tą savo laiką veltui leisti važiuojant pagal taisykles!? Čia reikia tik organizuoti darbus efektyviai ir tokį kelio ruožą būtų galima labai greitai sutvarkyti, jei tik dirbtų kelios brigados ir ilgesnį laiką… Bet žinoma, visur bando pratemti laiką ir taupyti pinigus, kuriuos manau mielai sutiktų užsidirbti ten dirbantys darbuotojai. Bet kam čia rūpi, juk reikia viską daryti pagal „taisykles“ ir kaip suprantu pats geriausias laikas „dengti “ kelio dangą žiemą, nes pavasarį jau vėl viską reiks iš naujo „dengti“…. Aš stebiuosi !!!!

 5. BAMą greičiau pastatė

 6. o kaip su zemes ukio technika prawaziuoti kosmaras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.