Sako, jog anykštėnams labai pasisekė

Išgirdę, kad AB „Anykščių vynas“ paskirtas vadovauti jų kraštietis Justinas Kanopa, rokiškėnai neslėpė nuostabos ir džiaugėsi jauno verslininko sėkme.
28-erių J. Kanopa prie įmonės vairo – nuo vasario 1 d. Sutapimas ar ne, tačiau kaip tik šiuo metu pradėta rekonstruoti degustacijos salės, o ekskursijos dėl darbų sustabdytos iki balandžio.
„Jo tėtis Rokiškio rajone gerai žinomas, išmintingas ir gerbiamas. Visada laikosi duoto žodžio. Šiuo metu vadovauja mėsos perdirbimo įmonei, o jo karjera buvo pasukusi ir Þemės ūkio ministerijoje. Jei kaip sakoma, obuolys nuo obels netoli nurieda, tai anykštėnams nuskilo, kad gamyklai vadovaus V. Kanopos sūnus“, – sakė į penktą dešimtį metų įpusėjęs Rokiškio gyventojas.
Beje, V. Kanopa 2001 – 2003 m. dirbo AB „Anykščių vynas“ generaliniu direktoriumi, 2003 – 2008 m. Lietuvos žemės ūkio ministerijos valstybės sekretoriumi.
J. Kanopa pramonės inžinieriaus specialybę įgijo Kembridžo universitete (Anglija). AB „Anykščių vynas“ priklauso įmonių grupei MV Group, kuri planuoja dideles investicijas Anykščiuose.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.