S. Filipavičius: „Dažnai apie medžiotojus galvojama klaidingai“

Rytoj Troškūnuose 8 val. Šv. Mišios, o po jų tradicinė šventė Medžiotojų dienos proga – koncertuos Petras Vyšniauskas ir Dominykas Vyšniauskas.

„Medžioklė bus tik simbolinė, nes labai daug prilyta, viskas plaukia. Pasivaikščiosime, pabendrausime ir tiek. Susitiks žmonės, kurie tik kartą per metus tepasimato. Tai visi labai to laukia. Vėliau, apie 15-tą – 16-tą valandą, vyks sumedžiotų žvėrelių pagerbimas ir pietūs miške. O medžiotojai, kurie švęs Šv. Huberto dieną, kurie rytoj bus drauge, tik saugo gamtą, reguliuoja žvėrelių populiaciją – žmonės kartais klaidingai apie mus galvoja. Žinoma, yra ir mėsininkų – kaip ir visokių žmonių“, – sakė klebonas Saulius Filipavičius.

Sekmadienį, po Šv. Mišių, prie Švč. Trejybės bažnyčios medžiotojai planuoja surengti tradicines vaišes ir gyventojams.

14 komentarų

 1. KUNYGAS ZVERIU ZUDYKAS,TAI JAU TURBUT LIETUVOJE NORMALU

 2. Ka Jus kalbate.. greiciausiai neturite jokio supratimo kas yra medziokle.

 3. nu gal ,bet tikrai neuzkutena

 4. LEONAS ALESIONKA, buvęs klubo "MEDEINA" įkūrėjas ir prezidentas

  SVEIKINU ANYKŠČIŲ RAJONO MEDŽIOTOJŲ KLUBĄ „MEDEINA“ SU MEDŽIOTOJŲ GLOBĖJO – ŠV. HUBERTO DIENA! 🙂 AČIŪ IR JUMS MEDŽIOTOJAU, KLEBONE SAULIAU FILIPAVIČIAU UŽ GRAŽIOS TRADICIJOS PUOSELĖJIMĄ ANYKŠČIŲ KRAŠTE.

 5. Alfrydas Savickas

  Sveikinimai visiems medžiotojams , su švente visus.

 6. sveikinimai medžiotojams ir MAZYLOMS!!!

 7. Po šios nepartinės komunalinio asmenybės , be mero žinios įdarbintos, sveikinimo, galit ryt į medžioklę neiti, nesiseks.

 8. Ale kaip grazu,reguliuoja populiacija,saugo gamta.gamta pati susireguluos ,Tasko nabagiukus,zarnom kiaurom kojom numustom,

 9. RIMUK IŠMOK RAŠYTI BE KLAIDŲ,O TIK PASKUI RAŠYK ,KAS YRA KAS.O KUNIGAS SAULIUS RAŠO TEISINGAI SKIRK MĖSININKĄ NUO MEDŽIOTOJO.

 10. Vienas medžiotojas

  Va čia tai šventė, net pats Alfrydas Savickas pasveikino.

 11. Juk žinai, kad didžiosios raidės rašomos sakinio pradžioje ir tikrinio daiktavardžio pirmoji raidė, bet ne visas tekstas. Raštininke tu raštininke.

 12. Gal galima paaiskini kuo skiresi mesininkas nuo medziotojo?

 13. o kaip gi su Dievo įsakymu – NEŽUDYK ???? šiuo atveju man labiau priimtini budistai, šluojantys sau kelią, kad neužmintų kokio vabalėlio…

 14. juk daugiausia gieda giesme kudirkos ,kurie daugiausia to nedaro ir cia tas pats ,kai neturi mesos o nori tai ir sis isakymas ne visiems galioja ,juk visi matomir zinom

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.