Rytoj paaiškės naujasis „valstiečių“ kandidatas?

Trečiadienį posėdžiaus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos partijos valdyba, kuri, pasak atstovo spaudai Liutauro Ulevičiaus, gali patvirtinti pavardę žmogaus, kuriam bus pavesta siekti Seimo nario mandato pakartotiniuose rinkimuose Anykščių – Panevėžio apygardoje. Anykštėnai „valstiečiai“ – Antanas Baura ir Raimondas Balsys – linkę šią garbingą misiją patikėti vienas kitam.
Kad R. Balsys būtų pats geriausias kandidatas A. Baura prabilo dar praėjusį penktadienį, kai tik sužinojo, kad G. Kildišienė atsisako mandato.
Dvi kadencijas parlamentaru jau dirbęs Anykščių skyriaus pirmininkas viešojoje erdvėje iki šiol pastoviai tvirtino, jog nebenori į Seimą ir yra už tai, kad ten eitų jaunesni.
Tuo tarpu A. Bauros kandidatas R. Balsys siūlo rizikuoti jam pačiam.
„Nekandidatuosiu, nes turiu daug pradėtų darbų ūkyje ir įsipareigojimų bendruomenei. Manau, kad geriausias kandidatas – tik A. Baura. Jis tikrai galėtų“, – savo poziciją išdėstė R. Balsys.
Kol vieni purtosi atsakomybės, kiti svajoja apie galimybę dar kartą susigrumti su politiniais oponentais. Apie tai, kad dar kartą pamėginti norėtų, jau patvirtino Auksė Kontrimienė.  O per praėjusius rinkimus antrąją vietą iškovoję konservatoriai, dabar turi unikalią galimybę – toje pačioje apygardoje pasiekti dvigubai geresnį rezultatą nei kada nors svajojo.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.