Rytoj lankysis susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius

Pranešama, kad spalio 27 dieną, antradienį, Anykščiuose lankysis Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir viceministras Virgaudas Puodžiukas.

   Vizito metu Anykščių rajono savivaldybės vadovai svečius supažindins su Ministerijos kuruojamo Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų panaudojimu Anykščių rajone. 

Bus lankomi Anykščių mieste ir rajone rekonstruojami keliai, apžiūrima valstybinių kelių ruožų būklė (magistralinio kelio A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis ir valstybinės reikšmės krašto kelių Nr. 119 Molėtai–Anykščiai, Nr.120 Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, kuriam Svėdasų miestelyje suteiktas J. Tumo-Vaižganto gatvės pavadinimas, ir Nr. 118 Kupiškis–Utena ruožo Svėdasai–Žalioji) bei aptariami kiti aktualūs susisiekimo infrastruktūros klausimai.

NYKŠČIAI

3 komentarai

  1. Informacija dėl rašymo

    Jaroslav Narkevič
    Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras
    https://sumin.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/vadovybe/jaroslav-narkevic

  2. neleit ir artyn vagiu

  3. o per pervaza vaziavo,patiko labai,ministro dienos suskaiciuotos,o musiskiai vadovai su dviem seimunais liks,tai gal nors minimaliai,kaip Biliuno gatvej,aaaaaa,ar iseitu???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.