Ruošiamasi įspūdingai apšviesti Kavarsko bažnyčią

Tobulinamas projektas, po to jis bus išmėgintas ir,  jei pasiteisins bei patiks tikinčiųjų bendruomenei, įgyvendinimui neliks jokių kliūčių.

Su nauju kunigu, Romoje apsigynusiu daktaro disertaciją Nerijumi Vyšniausku anykštėnai pažįstami jau nuo gegužės pabaigos. Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo, Kurklių Šv. Jurgio ir Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos parapijų klebonas bei Danijos lietuvių katalikų kapelionas atkeltas iš Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaro pareigų. Su N. Vyšniausku apšvietimas derinamas itin kruopščiai.

„Dabar renkamės apšvietimo projektus. Pasirinktąjį eigoje tobulinsime. Norėtųsi, kad bažnyčia būtų apsviesta tamsiuoju periodu, nebūtinai visą naktį. Tai atskleis grožį, o ilgapirščius atgrasys nuo pagundos ką nors nugvelbti“, – rūpesčiais dalinosi naujasis Kavarsko klebonas.

Kunigas pajuokavo, jog tikisi tokio apšvietimo kaip Šv. Petro bazilikoje Vatikane.

Nepakankamas bažnyčių apšvietimas aptartas prieš kurį laiką ir su rajono valdžia. Tačiau Anykščių gyventojai pastebi, jog Šv. Mato bažnyčia, turinti įspūdingą apšvietimą, juo džiugina tikrai ne kiekvieną vakarą.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.