Ruošia siurprizų

Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai analizuoja savo veiklą prieš naująjį aktyvųjį turizmo sezoną ir ieško būdų, kaip dar labiau sumažinti nusikalstamumą. Þadama dar labiau suaktyvinti kontrolę vaizdo stebėjimo kameromis.
Reagavimo skyriaus viršininkas Valdas Palionis, duodamas interviu „Nykščių“ redakcijai, paminėjo bene labiausiai šalyje visą parą stebimo Visagino miesto pavyzdį, kur įdiegus atitinkamas saugumo priemones, nusikalstamumas sumažėjo daugiau nei perpus.
„Galvojama, jog bus įrengtos dvi kameros, kurios fiksuos įvažiuojančiųjų į Anykščių miestą ir išvažiuojančių iš jo automobilių valstybinius numerius. Tai labai padės kontroliuoti migruojančius nusikalsti linkusius asmenis. Toks dalykas pasiteisino Visagine – iš karto 60 procentų krito nusikalstamų veikų skaičius. Jie įdiegė virš šimto kamerų. Tai, turbūt, labiausiai stebimas miestas Lietuvoje. Ir, aišku, visą laiką reikia galvoti apie masinių renginių viešosiose vietose tvarką. Dabar ji yra naujai pakeista, galbūt, dar ne visiškai tobula, pareigūnų akimis, bet iš tiesų, įsivesdami tam tikras taisykles ir priversdami jų laikytis, renginius darome saugesniais. Kad renginiai taptų ne pikti – tai priklauso nuo mūsų namų darbų, kaip mes juos pasidarom prieš turizmo sezoną“, – teigė V. Palionis.
Praėjusią vasarą kai kurių Anykščiuose vykusių festivalių metu policija sučiupdavo net po kelis asmenis su narkotinėmis medžiagomis. Nemažai problemų kėlė ir automobilių statymas neleistinose vietose.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.