Rungėsi stipriausi vyrai

Anykščiuose vykusiam tradiciniame XX – ajame tarptautiniame Vlado Þmogino vardo graikų – romėnų imtynių turnyre dalyvavo 107 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Vokietijos.
Varžybų vyriausiojo teisėjo pareigos patikėtos Pasaulio čempionui Rimantui Bagdonui. Turnyro dalyvius pasveikino Anykščių meras Kęstutis Tubis. Varžybas stebėti atvyko imtynių veteranai daugkartiniai Lietuvos čempionai Arvydas Kaminskas, Simas Šimkūnas (Vilnius), Stasys Šimkus (Šiauliai), Vladas Kurutis (Kaunas), didelis būrys Anykščių veteranų, Vlado Þmogino žmona Virginija. Džiugu, kad turnyre dalyvavo Lietuvos imtynių vyriausias treneris, olimpietis Mindaugas Ežerskis, kuris į turnyrą atvežė savo sūnų. Tarptautinės kategorijos teisėjas Vidmantas Þibutis, ne pirmus metus savo gimtadienį švenčiantis per šį turnyrą,  atsisakė vykti teisėjauti Šiaurės šalių žaidynėms ir pasirinko Anykščius. Vidmantas negailėjo patarimų jauniesiems teisėjams. Puikiai su vyriausiojo sekretoriaus darbu tvarkėsi šiauliečiai Rasa ir Aldonis Blekaičiai. Pasveikinti ir pagerbti veteranai, švenčiantys savo jubiliejus Arvydas Kaminskas – 80 m. ir Vladas Kurutis – 60 m.
Geriausiai iš Anykščių krašto imtynininkų sekėsi Deimantui Þvikui (80 kg). Pralaimėjęs tik finalinę kovą Daugpilio imtynininkui, iškovojo sidabro medalį.
Valius Kavaliauskas  (36 kg), kuris finalinėje kovoje nusileido marijampoliečiui Viliui Adomavičiui. Bronzos medalį laimėjo Nerijus Novikovas (80 kg).
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.