Rubikių ežere skendo žmogus

Bendrasis pagalbos centras praneša, kad  skubios pagalbos telefono numeriu 112  šiandien 14.07 val.  gautas pranešimas apie tai, jog Anykščių r. sav., Anykščių sen., Rubikių k., Rubikių ežere skęsta žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Panevėžio m. greitosios medicinos pagalbos stočiai, Utenos apskrities vyriausiajam  policijos komisariatui).

Apie 14 val. miesto centru su švyturėliais ir įjungtais garsininiais signalais praskriejo dvi gaisrinės mašinos ir policijos ekipažo automobilis.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

 1. kopija iš delfi

  gal nykščiai paskaitytų kas rašoma? Kokia gaisrinė iš Vilniaus? Jei kažkas parašytų, kad gaisrinė važiavo iš Londono, tai nykščiai tą patį ir atkartotų.

 2. Kas toks?

 3. Ar jus rasyt nebemokat?Nieko negalima suprast kas rasoma!Prie ko cia tas Vilnius ir Panevezys?Tai kur Anyksciai dingo?Tai kol tiek kelio atvaziuos,tai tikrai zmogaus nebeisgelbes niekas!

 4. Tame ir esmė, kol atvažiavo…
  Tokiuose vietose ar bent bent savaitgaliui kai žmonių srautai dideli turėtų būti budintys gelbėtojai

 5. Ko panikuojat, ar nezinot kaip suskirstyta dabar? Galvojat jei gaisrininkai cia dirba, tai Anyksciu? . Beje, apsivertus valciai vyras nuskendo, kaip veliau pranese, o moteri isgelbejo.

 6. Nelogiskai raso,kad pranesimas gautas po14 val.,o miesto centru gaisrine pravaziavo apie 14 val.ji tiksliai praleke po 14 val.ir 8min.

 7. Gelbėjimosi liemenė

  Ar velnias neša jus į ežerą be manes !!! Tik gelbėtojus gaišinate ! 🙁 🙁 🙂

 8. anonistpasmsas

  Blogai kad isleidzia i ezera plaukioti be lemeniu.kalti priziuretojai

 9. Aš žinau tikra istorija, nes tuotarpu ten buvau ir viska mačiau kaip kas ir kaip įvyko 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.