Rinks gražiausiai pasipuošusius žiemos šventėms

Rajono savivaldybė Naujuosius metus gyventojus kviečia pasitikti kaip įmanoma šviesiau ir stilingiau. Kaip ir pernai rengiamas konkursas „Šviečiantys Anykščiai“. Iš kiekvienos kategorijos komisija išrinks pirmos, antros ir trečios vietos laimėtojus. Pirmiesiems bus skiriama po 250 Eur, antriesiems – po 200 Eur, tretiesiems – po 150 Eur.
Organizatoriai dalyvius kvies varžytis dviejose kategorijose: Prekybos, turizmo objektų, biurų, verslo įstaigų ar įmonių, visuomeninės paskirties pastatų vitrinų, fasadų teritorijose; ir Gyvenamųjų būstų fasadų, balkonų, aplinkų.
Adelės Aglinskaitės teigimu, šių metų iniciatyvos pagrindinis tikslas – pasiekti, kad konkursas turėtų tęstinumą.
„Svarbu, kad tokios iniciatyvos taptų mūsų gražia tradicija. Na, ir mūsų Anykščių rajono gyventojai yra labai kūrybingi, išradingi bei darbštūs. Tai pamatėme praėjusiais metais, ir kodėl šių pastangų neįvertinti parodomu dėmesiu ir – be jokios abejonės – prizais“, – apie nuo pernai metų vykdoma atranką ¬ „Šviečiantys Anykščiai“ kalbėjo A. Aglinskaitė.
Pernai Anykščių puošėjai buvo skatinti kiek mažesnėmis premijomis – pirmosioms vietoms atiteko po 200 Eur, antrosioms – po 160 Eur ir trečiosioms – po 100 Eur.
„Šiais metais visų pirma kreipsime dėmesį į originalumą, išradingumą, kūrybiškumą. Tačiau orientuosimės į tokius elementus, kurie sujungs tokius objektus kaip Medžių lajų takas ar Laimės žiburys – Anykščių simbolius. Taip pat atkreipsime dėmesį į objekto matomumą bei puošybos stiliaus elementus. Ir dar – prašytume gyventojų nepersistengti. Geriau mažiau, bet stilingiau, gražiau…“, – teigė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Vaizgėlienė.
Bene įspūdingiausiai pernai pasipuošusi buvo Antano Vienuolio progimnazija, A. Baranausko ir A. Vienuolio – Žukausko memorialinis muziejus, Raguvėlės vaikų dienos centras, Anykščių naujų vėjų bendruomenė, gėlių salonas „Lugnė“…
Gyventojų kategorijoje prizai iškeliavo į II Svirnų kaimą, į Anykščius ir į Šlavėnus.
Apžiūros – konkurso dalyvius nuo 2017 m. gruodžio 1 d. iki 15 d. el. paštu adele.aglinskaite@anyksciai.lt (tel. (8 381) 58 046, mob. 8 614 96492) kviečiame pateikti papuošto objekto pavadinimą ir kategoriją, į kurią pretenduojama, adresą, kontaktinio asmens vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, papuošto objekto nuotraukas.Vienas komentaras

  1. įdomu ir kas gi vertins ?”vertintojos”tai nebėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.