Rinkosi traupiečiai po rudens darbų

Spalio 17 –osios popietę traupiečiai ir svečiai susirinko į Traupio kultūros namus, kur vyko bendruomenės valdybos organizuota šventė „Po rudens darbų“. Renginio metu  buvo apdovanoti Metų traupiečiai, eksponuojama paroda, skambėjo dainuojamoji poezija.  

Medinių skulptūrų fotografijų parodą  į Traupį  atvežė anykštėnas menininkas Žilvinas Pranas Smalskas.   Architekto darbai išsibarstę  įvairiuose  rajono kampeliuose, o Traupį puošia jo sukurta medinė varlė, kadangi Traupis žinomas  varliagyvių buveinėmis, čia atvažiuoja turistai paklausyti varlių „koncerto“.

 
Traupio bendruomenės pirmininkė Alytė Obelevičienė pasveikino susirinkusius į šventę su rudens darbų pabaigtuvėmis ir paskelbė išrinktus Metų traupiečius. Metų traupiete slaptu balsavimu buvo išrinkta bendruomenės slaugytoja Meilutė Mincienė, o Metų jaunuojo traupiečio titulas bendruomenės valdybos nutarimu suteiktas moksleiviui Arnui Tolušiui. Nominantų veikla buvo pristatyta rodomose skaidrėse. Meilutė ir Arnas –  bendruomeninės veiklos entuziastai, aktyvūs saviveiklininkai, renginių pagalbininkai. Metų traupiečių statulėles nominantams įteikė 2019 –ųjų Metų traupietis Sigutis Obelevičius. Sveikindamas Meilutę Mincienę, meras kalbėjo, kad būtent ji verta šio titulo, kadangi Covid 19 pandemijos laikotarpiu, kai sunku buvo prisibelsti pas gydytojus, ji atsidavusiai rūpinosi traupiečių sveikata.


Metų traupiečių garbei koncertavo dainuojamosios poezijos grupė „Vyriškas požiūris“. Tai parodos autoriaus Žilvino P. Smalsko suburta bardiška grupė. Joje grojo žinomi anykštėnai: Stanislovas Aglinskas, Robertas Raišelis ir Gintautas Eimanavičius. Pertraukėlių tarp dainų metu savo poeziją skaitė pats menininkas. Jo skaitomos eilės klausytojus lengvai pribloškė savo intymumu, erotika, atviros meilės vaizdiniais. „Parašyta gal per drąsiai, bet prikaustė dėmesį, labai norėtųsi klausytis dar ir dar…“ – dalijosi įspūdžiais žiūrovai.


Renginys prasmingas tuo, kad įvertinami žmonės, atsidavę bendruomenei –  iniciatyvūs, žingeidūs, dalyvaujantys įvairiose veiklose, siekiantys, kad bendruomenė būtų gyva ir klestėtų.

Ramunė Musteikienė

4 komentarai

 1. TRAUPIS DAINUOJA

  Jovaiša, diedukai
  Kas su tavim yra?
  Vis Seiman dar nori,
  Nors pelenai byra…

  Kažkad buvai geras,
  Tujen krepšininkas,
  Jau aštuoni metai,
  Seime tešlą minkai.

  Negi nesupranti,
  Kad jau nusenėjai?
  Negi tarp konservų
  Visai nupendėjai?

  Jovaiša diedukai,
  Pensininke mūsų,
  Seime nebereikia
  Pelenų nei blusų!

 2. Oi vai ajajai...

  O TAI KĄ TEN VEIKIA SENAS KOMUNISTAS?

 3. to traupis dainuoja

  kodėl kažkoks neadekvatus asmuo teršia ir komentuoja gražų renginį

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.