Rinkimai pilki kaip niekada

Iki spalio 9-tosios vos trys savaitės, tačiau Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje nieko nevyksta. Bene aktyviausiai rinkėjams save pristato socialdemokratas Bronius Bradauskas, kuris kandidatuoja tik kaip daugiamandatininkas, dar matomas ir Lukas Pakeltis. Panašu, jog vietiniai politikai vengia žmonių, o ir pastarieji jų į savo asmeninę erdvę nebelinkę įsileisti.
Keliuose reklaminiuose stenduose prisegtos kandidatų nuotraukos – ir tai visa rinkimų kova. Panašu, jog norintys patekti į Seimą visiškai neturi fantazijos ir resursų. Išradingumas apsiriboja tuo, jog darbiečiai be savo kandidato dar reklamuoja partijos lyderius, o socdemai po rajoną dūzgia su automobiliais, ant kurių stiklų puikuojasi Broniaus Bradausko atvaizdas. Minėtas seimo narys praėjusiais rinkimais kandidatavo Kaišiadorių – Elektrėnų rinkiminėje apygardoje, o dabar iš viso nebekovoja vienmandatinėje ir į parlamentą ketina prasibrauti pagal sąrašą, kuriame įrašytas 32-uoju numeriu.
Valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Tvarkos ir teisingumo kandidatų rajone – nė kvapo.  Panaši situacija ir visoje Lietuvoje. Þinomi apžvalgininkai mano, jog taip yra todėl, jog šalį sukrėtusi skandalų virtinė privertė politikus atsargiau elgtis su disponuojamais pinigais.Anot tų pačių apžvalgininkų, tokių nykių seimo rinkimų Lietuvoje dar nebuvo.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.