Ričardas Sargūnas: „Regionai nevystomi“

Anykščių rajono tarybos narys, Darbo partijos Anykščių skyriaus pirmininkas Ričardas Sargūnas pastebi pavojingą tendenciją.

„Visos partijos, jei pažiūrėsime į rinkimines programas, deklaruoja regionų vystymą. Iš tikro vyksta priešingai – net regionų biudžetinės įstaigos turi dubliuoti dokumentaciją  ir ją siųsti į Vilnių. Regionuose vyksta tik pirminis dokumentų apdorojimas, o valdoma iš Vilniaus, kur bus centras su keliais šimtais darbuotojų“, – sakė R.Sargūnas.

Jam nerimą kelia ir tai, kaip skirstomos lėšos. „Duoda Vilniui, Kaunui, Klaipėdai, o kas lieka – regionams. O lieka labai nedaug – apie 20 procentų. Mano galva Vilnius ir taip gerai išvystytas, reikia daugiau dėmesio skirti regionams“, – kalbėjo R. Sargūnas.

Linas BITVINSKAS

10 komentarų

 1. siuo klausimu daug yra ir tavo nuopelnas

 2. tai ka veikei kai seime sedejai

 3. Ar pilnaties paveiktas , ar vėl į seimą taikos. Suprantama , dyki pinigai ir garbė…

 4. vark dati su vistiklais,.

  su pampersais lengviau,.

 5. Ot, naujiena! Iš kur ir atsiranda tokių protingų žmonių.

 6. GVidonas Pistonas

  Tik savo patarėjo Alfredo dėka tokios mintis aplanko

 7. kas sužlugdė autotransporto įmonę? Ane tu,dar su braliuku ir kita imonę papylėt.Likai skolingi žmonėms.Dar su aferistų,uspaskinių šaika susidėjęs.Mažiau lysk i viešumą.Gėda dar su Tubiu drumsčiat vandenis taryboj

 8. Pritariu aš

  Sveikinu su Naujaisiais 2020-aisiais Metais!!!Pritariu 100% Seimo nariui,kad rajonui,kaip Gabrielius Landsbergis pasakytų,tik trupiniai,o milijonai didmiesčiams:Vilniui,Kaunui,Klaipėdai,Šiauliams ir kt.dideliems miestams.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.