Ribojamas sunkiasvorių transporto priemonių eismas

Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė pasirašė įsakymą, kuriuo apribojo sunkiasvorių transporto priemonių, kurių masė viršija 5 tonas, eismą vietinės reikšmės keliuose atsižvelgiant į meteorologines sąlygas, nuo 2020 sausio 20 d. iki 2020 m. gegužės 1 d.

Eismas apribotas atsižvelgiant  į seniūnų prašymus ir meteorologines sąlygas. Eismas bus ribojamas atskiruose keliuose (dažniausiai žvyrkeliuose) visose 10 seniūnijų. Visas sąrašas skelbiamas savivaldybės puslapyje.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

  1. neduok dieve pamatysiu ben viena buoze su traktorium,is kart priduosiu.

  2. Ar tu žinai?

    miškavežiams apribojimai gali nepatikti. Na bet jie naktimis važiuoja 🙂

  3. Tai kas beliko is asfalto po tokios mases tecnikos pravaziavimo , tikriausiai vienos duobes ir kas leido tokiam kiekiui vienu metu vaziuot .

  4. vicemeras kartusvaigo

  5. Pochui tie ribojimai,jei miškas kertamas ir vežamas,jie bbd ant jūsų ženklų.

  6. Žvyrkelio naudotojas

    Gal galite pateikti nuorodą į savivaldybės tinklapį, nes jame info slepiama, ir labai būtų įdomu sužinoti kriterijus kuriais seniūnai teikė tam tikrų žvyrkelių eismo ribojimą, nes gali paaiškėti, kad ne visuose žvyrkeliuose eismas pagal tonažą ribojamas(Gal yra interesas kuris sudomins STT).Kodėl kaimų bendruomenių gyventojai ir seniūnaičiai nebuvo apklausti? Jau keli mėnesiai žvyrkeliai negreideriuojami ir neprižiūrimi. Gal savivaldybė gali pateikti žvyrkelių priežiūros ir remonto metodiką ir sutartimi žvyrkelius prižiūrinčios UAB ir savivaldybės įsipareigojimus?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.