Restorano atidarymas – jau ne už kalnų

Gegužės pabaigoje pasitvirtino jau kurį laiką Anykščiuose sklandę gandai apie tai, kad dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu atidarys restoraną. Tiesa, restorano atidarymas kiek užtruko.

Neoficialiomis žiniomis iki naujosios įstaigos atidarymo anykštėnams teks palaukti dar maždaug mėnesį, o tada bus galima vėl keliauti į „Paplavoką“. Pavasarį žiniasklaidai Jazzu pasakojo, kad savo restoraną atidarys draugo Donato Ivanausko gimtinėje Anykščiuose. „Sėdėjom su bičiuliais, kurie Anykščiuose jau turi restoranėlį „Penki taškai“. Pasisuko kalba apie tai, kad lyg tyčia išnuomojamos patalpos, kuriose anksčiau buvo kavinė „Bangelė“. Senas pastatas nuostabioje vietoje – net ne prie upės, o virš jos. Ten nuo senų laikų buvo valgyklos, kavinės, vėliau patalpos ėjo iš rankų į rankas. Pagalvojome, ir kitą dieną išsinuomojome“, – apie tai, kaip ėmėsi šio sumanymo, „Stiliui“ pasakojo Jazzu. Atlikėja žada, kad restorane bus ne tik maisto, bet ir fortepijonas, jame vyks koncertai, parodos.
Šiuo metu, „Nykščių“ duomenimis, jau renkamas personalas restoranui.

NYKŠČIAI

10 Komentarai

 1. jis visai ir nereikalingas

 2. Buvo paplavokas ir liks paplavokas apdergtas karveliu

 3. Vilnius-Anykščiai

  Šaunu! Sėkmingo verslo, o anykštėnams ir svečiams dar vieno šaunaus restorano!

 4. greiciausiai bus ir keptu balandziu meniu, ne tik fortepijonas ir fleita..

 5. Oi laukem laukem atidatimo

 6. nuskurdus tauta babkiu neturi

 7. Močiutė Vanda

  Labai gera žinia pasiilgusiems tėviškės puiki vieta būsiu pirmoji lankytoja…

  .

 8. tik nesnekėkit kad “babkių neturi”…Turi tu babkių ir dar kiek.Pažiūrekit kiek parduotuvėse žmonių,pažiūrekit,ka perka mokyklinio amžiaus vaikai,o jie juk neuždirba-reiškia tėvai duoda.Ar mes galėdavom tiek duoti savo vaikams kai ėjo į mokyklą.Sukrapštydavom po kelis centukus.Moka lietuviai taupyti,bet moka ir bėdavoti.Kas dirba -visi uždirba,gal ne stebuklus,bet pragyvena,o kas tingi-neturi,tai jau jų problema.

 9. Nedelsiant keiskite bent jau stogą !

 10. Pritariu . Stogas baisus. Jei norit sekmes keiskit būtinai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.