Restoranas, matyt, atidedamas

Nekokios maitinimosi naujienos. Anykščiuose užsidaro seniausia ir, ko gero, skaniausias picas gaminusi picerija, o laukiamas Justės Arlauskaitės-Jazzu restoranas „Bangelės“ vietoje vis neatsidaro.

Restorano atidarymas atidedamas mažiausiai trims savaitėms. Penktadienį Justė Arlauskaitė-Jazzu su grupe Vilniuje „Olympic Casino Lietuva“ surengė nemokamą koncertą, o po jo išvyko atostogų.

Žiniasklaida praneša, kad jau kitą dieną po koncerto atlikėja kartu su iš Anykščių kilusiu mylimuoju Donatu Ivanausku iškeliavo kūrybinių atostogų. Jazzu minėjo žiniasklaidai, kad tris savaites ruošiasi susitelkti į poeziją ir kūrybą. Taigi, restorano atidarymo dar teks palaukti. NYKŠČIAI

alfa.lt nuotrauka

12 Komentarai

 1. premjero patarėja

  jeigu būtų gaminusi skaniausias picas, tai tie, kurie gamina ne tokias skanias, nebūtų nukonkuravę.

 2. Jazutei ir jos restoranui

  Na visų pirma – tą baltų plytų būdą reikia kaip nors nutinkuoti, nudažyti, gak kokiu skalūnu ar klinkeriu apdilinti. Ir žinoma – stogas ! Šiferį lauk, stogą padaryti gražesnių formų. Tada pastatas krantinę puoš, o restoranas sv ečius vilios. Sėkmės! 🙂

 3. Keista, kad prie tokio mero dar kažkas neužsidarė. Verslo jis bijo, net sarmatinasi susitikti su vadovų klubu. Kokiam bailiu reikai būti, kad bijotum savo rajono žmonių.

  • premjero patarėja

   matau, kad emigracijoje būnant, nelabai graibaisi vietos situacijoje. Tavo žiniai, tame vadovų klube daugiausiai prisiglaudę buvę bei esantys rajono savivaldybės įstaigų ir bendrovių vadovai, taip kad verslu ten nelabai kvepia.

 4. "Kurorto" krypties pasekmės.

  Su kiekvienais metais Anykščių reikalai tik blogėja. Gaila ,bet mūsų valdžios atstovai to nepastebi , o gal nenori pastebėti …???

 5. Jaros picerija

  Taip ir neišmoko skanių picų kepti

 6. Gaila, kad picerija neatlaike Unu, Junu sukeltos konkurencijos.

 7. ar žinai kiek ten vadovų klube buvo tikrų verslininkų. Manau,kad tik keli,o šiaip visi įstaigų vadovai kaip ir biudžetininkas p.Vaiginas. Nebuvau,bet tik girdėjau.

 8. prastesniu picu kaip Jaroj nebuvo, gerai , kad ir uzsidare

 9. Su kiekvienais metais Anykščių reikalai tik blogėja. Gaila ,bet mūsų valdžios atstovai to nepastebi

 10. Kai anykstenai pikti,tai ir maistas neskanus,o anykstenai tikrai pikti.Paziurekim i is kitu miestu atvykusius verslininkus,jie spinduliuoja energija,o anykstenai bamba,skundziasi,apkalba,kad tik ikasti.Ai ai ,kaip negrazu,ne kurortas,o pletkynas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.