Renata Gudonienė laimėjo konkursą naujai įsteigtai pareigybei užimti

Pirmadienį įvyko konkursas užimti naujai įsteigtai VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras direktoriaus pavaduotojo pareigybei.

Šio konkurso komisijos pirmininkė laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Kristina Beinorytė, „Nykščiams“ sakė, kad į konkursą atvyko 4 pretendentai. „Konkursas įvyko sklandžiai, dabar yra dvi savaitės, kai kandidatai turi galimybę apskųsti konkurso rezultatus. Manau, viskas bus gerai ir rugsėjo pradžioje laimėtojas pradės darbą“, – sakė K.Beinorytė.

Paklausta, kas laimėjo konkursą, K. Beinorytė sakė, kad laimėjo pretendentė Renata Gudonienė.
Reikia priminti, kad Renata Gudonienė yra Anykščių rajono tarybos narė, išrinkta pagal „valstiečių“ sąrašą, Vadovų klubo narė.
R. Gudonienė buvo VšĮ „Anykščių verslo informacijos centras“ direktorė, 2017 m. pabaigoje ji buvo atleista iš pareigų, kaip ji teigė, po Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio psichologinio spaudimo.
Paklausta, kokios sritys bus svarbiausios naujajai pavaduotojai, K. Beinorytė sakė, kad pareigybės apraše yra numatyta daug dalykų, bet svarbiausios bus viešieji pirkimai, inventorizacijos, darbų koordinavimas ir Europos Sąjungos lėšų pritraukimas.
Linas BITVINSKAS

27 Komentarai

 1. Pareigybė įsteigta prieš du metus, tik tubiniai laikė ją dėl uolios komytieto narės, bet gavosi pšššš. Ryt Molėtuose teismas prasideda

 2. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. prie tubio tokių dalykų jau nebuvo, grįžom 10 metų atgal. Tegyvuoja jauna ir skaidri savivaldybės komanda.

 3. Šalin propagandą.

  Prie Tubio Liogei ir Savickui net konkurso nereikėjo – sukurtos specialios darbo vietos.
  Kas tapo gaisrinės vadovu? Kas tapo seniūnijų ūkvedžiai? Buvę milicininkai.

 4. Man atrodo, jog tokias pareigas turėtų užimti jaunesni asmenys. Na gerai, ji gal ir patyrusi, bet kodėl viskas Anykščiuose yra užimama vyresnio amžiaus žmonių? Apie verslą ir turizmą tikrai geriau išmanytų bakalauro ar magistro studijas (tos srities) baigęs specialistas.

  • taigi, kaipgi bakalaurą gali priimti į vadovaujančias pareigas. Turi pradėti nuo vadybininko, būti tinkamos partijos nariu, užsitarnauti partijai simpatijas, tada vietinės valdžios atstovai padės dėl geresnės kėdės parūpinimo. Viskas step by step!

   • Tai kaip taip Gudonienę išrinko?
    Vadybininke nebuvo, iš karto pradėjo vadovauti. Priklausė tik Zuoko liberalams (Gervinskas A. ), partija netinkama, nes palaikė K.Tubį.

 5. Visi senai žinojo, kad ši vieta Renatai. Kokius dar čia cirkus darote su konkursais….. Žinome tuos konkursus.

 6. Sveikinu, pagaliau asmuo kuris supranta verslo srityje ir galės padėti verslininkams. Ačiū

 7. Ar po inventorizacijos vėl reikės antspaudą atvežti?

 8. kas darosi mūsų valdžioje. Kol savus sukiš į sočias vietas taip ir gyvensim,jaunimui pasvajoti. Jeigu buvai atleistas už kažką tai vėliau ar anksčiau vis vien gausi aukštesnes pareigas ir jeigu esi partinis. Vat mums ir Žiogelis.

 9. IS VIENUR ATLEIDO KITUR PRIIME NESVARBU ATLEIDIMO PRIEZESTIS SVARBU UZIMT VIETA S A V I E MS

 10. Valstiečiai eina kaip tankas. Buvo Vaiginas, Gudonienė, dabar bus Šapoka į komunalinį. Vat tau ir valdžia- štai kur tikroji jėga!

 11. Sveikinimai! Sėkmės darbe!

 12. Nepavydékit,gi buvo pakudus dabar vél sustorés kai prie bliùdo

 13. Darbas grožiui kenkia

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.