Rekordiškai gausiame bėgime nugalėjo du debiutantai (fotoreportažas)

Anykščių centras šurmuliavo nuo pat ankstaus ryto, o jau 11 valandą prie starto rikiavosi patys mažiausieji „Puntukėlio“ bėgimo dalyviai, kurių šiemet bus kur kas daugiau, kaip ir ilgesnių distancijų bėgikų. „Nuotaika puiki, oras geras, dalyvių šiemet žymiai daugiau, sakykim, pernai pagrindinėje distancijoje pernai buvo 100 bėgikų, šiemet – dvigubai daugiau“ , – „Nykščiams“ sakė Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Žilvinas Ovsiukas. Pasak jo, rekordinis dalyvių skaičius yra kelių metų įdirbis, organizatoriai pasistengė, kad dalyviai iš anksto galėtų registruotis internetu. Į seniausią Lietuvoje bėgimą ilgiausioje distancijoje iš anksto registravosi 200 dalyvių, o tai yra kone dvigubai daugiau nei pernai.

Beje, bėgimas „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“ kartu buvo ir šeštasis šių metų Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

O ilgiausioje distancijoje šiemet nugalėjo Mindaugas Viršilas iš Raseinių ir Lina Kiriliuk iš Jonavos. M.Viršilas sakė, kad jam patiko bėgti miške, o L.Kiriliuk džiaugėsi, kad jai padėjo greta bėgę vyrai, kurie palaikė gerą tempą. Abu nugalėtojai žadėjo ir kitais metais atvykti į šį bėgimą. Organizatoriai pasirūpino, kad visi bėgimo dalyviai gautų atminimo medalius, o apdovanojimai buvo dalinami, kaip visada, gausiai ir gausūs. Juos teikė olimpiniai čempionai Robertas Žulpa ir Lina Kačiušytė, meras Sigutis Obelevičius. Beje, S.Obelevičiaus anūkas Mykolas taip pat dalyvavo bėgime.

Plačiau – „Šilelyje“

Linas BITVINSKAS

 

 

2 komentarai

  1. Buvo puiku, ačiū anykštėnams

  2. fantastika,tokio kaifo seniai nebuvau patyres.Geriausias begimas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.