Rekordinės baudos ir „protingi“ pasiaiškinimai

Praėjusį penktadienį Anykščių policijos komisariate bendruomenei buvo pristatyti 2019 metų veiklos efektyvumo rezultatai. Pristatymo metu  Utenos rajono vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato  viršininkas  Jonas Cicėnas pasidalino 2019 metų veiklos „rekordais“ ir skirtomis didžiulėmis baudomis, kurių iš nubaustųjų nėra galimybės išreikalauti, nes jie neturi jokio turto ir nedirba.

Pasak viršininko, didžiausiais „girtuoklis“, baustas už girto pasirodymą viešoje vietoje net 21 kartą. Jam paskirta baudų  6 450 eurų. Nemokėta nė viena. Iš viso jis baudų turi už 22 724 eurus. Dažniausiai šis pilietis atsisako nuo paaiškinimų, girtumo patikrinimo ir nuo parašų, motyvuodamas tuo, kad „jis yra tvarkingas ir kultūringas, viešoje vietoje nesikeikia ir nieko blogo nedaro, ant protokolo pasirašyti nemato reikalo,  o prekybos centro apsaugos nekenčia, todėl apšaukia, girtumą tikrintis taip pat atsisako…“

„Aktyviausias“ pranešėjui 2019 metais už melagingus pranešimus skirta 1 500 eurų baudų. Baudos nemokėtos, perduotos priverstiniam išieškojimui.  Šis asmuo pareigūnams irgi turėjo savo „protingus“ paaiškinimus: „Palikau dviratį autobusų stotelėje, kviečiau policiją, kad nuvežtų paimti dviračio, kadangi pats nueiti tingėjau. Daviau pažįstamai pinigų, kad nupirktų alaus, jos nesulaukęs paskambinau į bendrąjį  pagalbos centrą, kadangi buvo nuobodu. Buvo nuobodu, todėl jums paskambinau“.

Dalina RUPINSKIENĖ

 

7 komentarai

 1. straipsnio autorės žinojimui ir pasitaisymui – įstaigos pavadinimas: „Anykščių rajono policijos skyrius, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas“

 2. isradingi anykstenai

 3. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
  Anykščių rajono policijos komisariatas

  Troškūnų g. 3, LT-29100 Anykščiai, Lietuva

 4. tai kyla klausimas ,kam mums tokia policija,jai negali nti

 5. Tai kodėl vieni moka kitų gi negali priversti?

  • kas gali patvirtinti ar tai nėra prirašyti iš dangaus protokolai dėl veiklos statistikos? Pažeidėjo parašo nėra ir kviestinių parašų nėra. Taigi skaičiai dėl statistikos gal ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.