Reklamuotis galima ir taip

Dažnai geriausi pasaulyje dalykai gimsta spontaniškai, apie tai net nemąstant. Taip nutiko ir vakar Anykščių miesto centre. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip netikėtai vidury judrios gatvės išdygo „Iki“ tinklo reklama. Tik bėda, jog ji sukėlė rimtų eismo saugumo problemų, o jos sumanytojas ir pats pažeidė taisykles.
19 val. 40 min. kažkas nutiko sunkvežimio su puspriekabe vairuotojui. Stebint gyventojams, ką tik nuskintus pomidorus reklamuojanti puspriekabė išmanaus piloto profesionaliai buvo pristumta prie eismo saugumą užtikrinančios salelės. Tada skubiai atkabinta ir palikta maždaug valandai. Viskas įvyko akimirksniu. Pasišalinimas iš gatvės vidurio – taip pat. Vairuotojas nė nesivargino vykti iki už 300 m esančios vietos, kurioje galima saugiai apsisukti. Tiesiog sunkvežimis atliko manevrą per dvigubą ištisinę liniją ir nurūko. Nuvažiavo į prekybos centrą išsikrauti.

“Tokio chamo Anykščiuose dar neteko matyti. Juolab, kad tai turėtų būti profesionalus vairuotojas. O gal jis – ne lietuvis. Gal koks atvykėlis iš kitos šalies, kur eismo taisyklės kiek kitokios? Toks veiksmas labai pavojingas. Puspriekabė užstoja šviesoforą ir matomumą tiek kitiems vairuotojams, tiek pėstiesiems”, – pasipiktinimo neslėpė su nuostabą įvykį stebėjęs anykštėnas.  
Sėkmingai išsikrovęs  ir grįžęs prie unikalios reklamos vežėjas taip pat neužtruko. Kiek pamanevravęs prisikabino ją ir nubildėjo.
{flv}fura_iki{/flv}
{mosloadposition trade}

3 Komentarai

  1. ❓ ➡ 🙄 💡 ➡ 👿

    🙂

  2. O taip

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.