Fotofaktas. „Reikia gerbti kitų darbą“, – sako anykštėnė

Į redakciją užėjo anykštėnė, gyvenanti Dariaus ir Girėno gatvėje, kuri nuotraukose užfiksavo automobilį ir žmones, atvežusius stambiagabarites atliekas ir sukrovusius šalia konteinerių miesto centre.

„Mūsų šiukšlių konteineriai pastatyti J. Biliūno ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje. Šiandien ryte, apie 9 valandą, komunalininkai išvežė visas šalia konteinerių buvusias stambiagabarites atliekas. Po kokių 15 minučių atvažiavo automobilis su priekaba ir iškrovė kažkokias medines atliekas.  Kai žmonės kalba, kad komunalininkai blogai dirba, man visada skaudu ir aš visada prieštarauju.  Gerai dirba tie komunalininkai. Pas mus visada atliekos išvežamos laiku. Niekada nebuvo taip, kad konteineriai būtų pilni. Visada sakiau ir sakysiu, kad privalome  gerbti kitų darbą. Kyla pagrįstas klausimas, kodėl šie gyventojai, užuot atliekas sukrovę pačiame miesto centre, nesugebėjo  automobiliu jų nuvežti į stambiagabaričių atliekų aikštelę“, – piktinosi anykštėnė.

„Nykščiai“ susisiekė telefonu su Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausiąja specialiste, atsakinga už viešąją tvarką, Regina Tauginiene ir persiuntė jai gautas nuotraukas.  Specialistė padėkojo už nuotraukas ir patikino, kad apie šį incidentą jau turi informacijos ir sakė, kad automobilio savininkas bus iškviestas pokalbiui.

Dalina RUPINSKIENĖ

12 komentarų

 1. iškviestas pokalbiui? Ar pareigūnė ar tarnautoja kas ji ten pagal pareigas neprivalėtų iškarto įpareigoti viešos tvarkos pažeidėją susirinkti savo atliekas ir susimokėti administracinę baudą?
  Ar kviečiasi pažeidėją kaip kokį nepilnametį dėl “auklėjamojo darbo“ , imtuodama savo veiklą?

 2. Ne visi dar žino, kad galima nemokamai nusivežti savo dideles šiukšles į stambiagabaričių atkiekų aikštelę Anykščiuose, kur yra “Dalinkimės”. Per mažai informacijos ir reklamos.

  • Reikia tokius atliekų krovėjus prie konteinerių apmokestinti bent po 50 eur arba skirti administracinę baudą atidirbti viešuosius darbus viešo naudojimo teritorijų tvarkyme min. 8 val. tai bus geriausia reklama kitiems. Taškas.

  • Nieko naujo

   Yra debilų kurie dar nežino, kad reikia skiepinasi

 3. tai kad tos atliekos kaip visada bus vezamos kelias dienas .toliau nuo centro dar nen nepradeta vezti

 4. Kai veze stambiagabarites atliekas nunesem su vyru televizoriu ir kompiuterio monitoriu tai mums pasake , kad siuos daiktus superka supirkejai ir reikia teirautis kada bus Anyksciuose ir brangiai moka , tik skambint 112 telef. ir jie ten uzregistruos , kai susidaris daug tai atvaziuos , teks laukt juk pinigai nesimeto , o jeigu butume cia pridave isvezimui tai dykai ,parsinesm atgal .

 5. …nesugebėjo automobiliu jų nuvežti į stambiagabaričių atliekų aikštelę… O kur tokia aikštelė yra? Pasakykit.

 6. Rita ,ir aš skambinau,

  tai klausė kiek turi ,sakau, tris televizorius,tai užrašė , ir sakė ,kad paims po spalio švenčių pirmą dieną.

 7. Na ir ką čia padarė baisaus,kad sudėjo baldus ,liekanas.surenka komunalinis visada kūrenimui.baisi tragedija.neturi kas veikt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.