Reikalavo būti darbingais ir po darbo

Praėjusioje seniūnų sueigoje Anykščių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vadėja Laima Zukienė seniūnijų vadovų prašė neišjungti telefonų ir po 17-tos valandos.
Prašymą vedėja argumentavo tuo, jog jos vadovaujamai tarnybai kartais tenka vykti į asocialias šeimas ir naktį.
“Jūsų prašau prisidėti, kadangi nuo šiol Vaiko teisių apsaugos skyrius dirbs ištisą parą. Būtų gerai, kad darbinių telefonų neišjungtumėte. Esu susidūrusi su tuo, jog kai kam po 17-tos valandos jau neprisiskambiname. Nesakau, kad privalot ant kaklo prisisegę nešiotis, bet jei daugės pranešimų, tai pasitaikys ir tokių, kai nežinosime, kaip tuos gyventojus net surasti”, – sakė L. Zukienė.
Posėdyje dalyvavę seniūnai buvo kaip niekad įsitempę, ir į vedėjos pageidavimus replikavo, kad laikas jau mąstyti ne tik apie ateities paštininkus, bet ir apie ateities seniūną – ypatingai universalų žmogų.
Objektyvumo dėlei, būtina paminėti, jog prieš kurį laiką vykusioje Anykščių policijos metinėje atskaitoje Utenos apskrities VPK vadovas metė akmenėlį ir į pačių vaiko teisių specialistų daržą. Tąsyk Vytautas Vaiškūnas pranešė, jog dažnai į pagalbą mažyliams tenka vykti vieniems, nes po darbo valandų nepilnamečių reikalais turinčios rūpintys tarnybos paprasčiausiai nebedirba.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.