Registrų centro pateikti duomenys puikiai atspindį situaciją ir Anykščiuose

Valstybės įmonė praneša apie tai, jog sausį parduotų butų skaičius Lietuvoje mažiausias per dvejus metus. Anykštėnams šis mėnuo taip pat buvo sausas, nors apie kainų mažėjimą kol kas kalbėti anksti.

Negalutiniais duomenimis, sausio mėnesį šalyje savininkus pakeitė 2374 butai – 12,9 proc. mažiau nei pernai gruodį ir 2 proc. mažiau nei 2017-ųjų sausio mėnesį.

Vilniuje savininkus pakeitė 757 butai. Per mėnesį jų pardavimai smuktelėjo 15,4 proc., o palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, buvo 7,8 proc. mažesni.

Anykščiuose butų savininkai iš viso nesikeitė arba keitėsi vos vienas kitas. Iš dabar Nykščiai.lt Skelbimų skiltyje siūlomų parduodamų – realaus pirkėjo neturi nė vienas, o dabartiniai jų savininkai linkę į derybas. Kainos kaimiškose vietovėse nuo 5000 Eur iki 15 000 Eur, o rajono centre – nuo maždaug 20 000 Eur iki 30 000 Eur.

Iš viso pirmąjį šių metų mėnesį perleista 7,8 tūkst. nekilnojamojo turto objektų – 4 proc. mažiau nei pernai sausį, kai perleista 8,2 tūkst.

Be to, šalyje vis daugiau finansų analitikų, kalbančių apie neigiamus pokyčius pasaulio finansų rinkose.

3 Komentarai

  1. Šis ekspertų portalas eilinį kartą rašo nesąmones. Kol skelbiau apie buto pardavimą šiame portale susidomėjimas buvo lygus nuliui ilgą laiką . Paskelbiau respublikiniuose portaluose ir pardaviau per savaitę. Ieškančių pirkti butų šiuo metu yra virš 10 potencialių pirkėįų. Ir visi kreipėsi perskaitę skelbimus ne anykštietiškame portale, nors gyvena Anykščiuose.

  2. Anykscias butu kainas reiketu susimazinti, ne dydmiesti gyvenam, Panevezi ir tai pigesni. Is kur jaunimui tik pradejus dirbti gauti 25000, 30000 eu? Anykscias dauguma uzdirba minimuma, paskolu niekas ne duoda, nes maza alga, o didesnes budamas paprastas darbininkas negausi. Emigruoti? tik tas ir belieka. Nuomu kainos kosmines, nusipirkti negali, kosmosas, jaunime, i uzsieni, ten prasimusit, sekmes…

  3. Anykstenas..

    teisingai sakote, tik uzsienis belieka, kaip gali jaunas zmogus pradet gyvenima kai tokios kainos o paskolos lyg kilpa ant kaklo visam gyvenimui

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.