Rastas miręs vyras

Policija praneša apie nelaimę Nakonių kaime.

Rugpjūčio 5-ąją, apie 13.00 valandą, Troškūnų sen., Nakonių kaime, rastas vyro (g. 1962 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

27 komentarai

 1. dar vienas negyvėlis, nu reik jau durnium būt, kad galvot jog viskas čia gerai

 2. Jūza fon Krakatūza :)

  Žmogui 60 metų… Labai infarktinis ir insultinis laikotarpis. Kažin, ar lankėsi žmogus pas gydytoją? Ką rodė elektrokardiogramos? Kaip tiko vaistai? Ar sveiką gyvenimo būdą, be alkoholio ir cigarečių, vedė vyras?

  • Gal infarktinis ar insultinis laikotarpis , bet kaip jau turbūt visi (netgi akli) pastebėjo , kad tai marmalinis , kovido pasekmių laikotarpis…:) Tai nesuprasti gali tik visiški besmegeniai .

   • Krakas Tūzas :)

    Pasirašiusiam „Jūzai“: tas nesuprantantis taip kaip tu „besmegenis“ yra aukščiausios kvalifikacinės kategorijos gydytojas. Kitų jo net tarptautinio lygmens pasiekimų bei titulų nebevardinsiu – tau toli iki jo aukštumų.

 3. Sveikatos reformos rezultatas , pas šeimos gydytoja užsirašysite menesio laikotarpyje , pas specialistus gydytojus dar po mėnesio , po to tyrimai dar minimum dvi savaites . Registracija pas specialista pakartotinai dar dvi savaites . Po to gydimas …! Štai jums reforma !

 4. Dulkio vakcina veikia

  • Ar Dulkys tą vakciną sukūrė.

   • Duklys gyrėsi, kaip dabar gydys visus, jis gi daktaras

    • Kokiai auditorijai rašote.ar ne sarmata. Kažkokie kliedesiai komentaruose. Ar provakuojate tik.. Seniau sakydavo apie tokius…. Asilas su blekinem ausim… Nei Dulkys sakė nei ką… Kokia, šeima pas tamstą, kaip augote… Tėvai blogi matomi buvo ar jau pats toks tapote.

     • Visi matom, ką Dulkys, nebūdamas mediku daro, gydo tautą. Ir jeigu ponas Vacys nesupranta ką sako ministras savo kalbose, tai čia jau niekas nepadės, matyt ponas taip užaugintas.

 5. Kai visokie dulkiai dirba ne pagal profesiją ir daug kitų, taip ir eina visos reformos ir gydimą, kiekvienam žmogui suėmus ligai reikalinga bagalba šią valandą o ne po mėnesio ar dviejų, ar gydimas padės nuotoliniu būdu, Kašpirovskis juk gydė per televizorių, tai kodėl dulkio sistemai taip nori gydit

 6. Kodel tarybu Lietuvoj nei vienas zmogus nemirdavo. Ar del tokios koncervu Lietuvos kovojome?

  • Ar tikrai kovojo. Kova, tai pastovi kova, o ne pasitraukimas. Už laisvę visuomet kovojama. O čia, jau sudėtinga. Pilti purvą komentaruose lengva.

 7. A tai reiškia, aš išsižiojęs prišykti man į burną o ne kova

 8. paskiepyti nuo kovido krenta kaip lapai….

 9. Bazilis Puciata

  jei lietuvis eidamas pradeda galvoti, nugriūna

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.