Rastas antras miręs žmogus

Per savaitę rastas jau antras miręs pusamžis vyras.

 

Lapkričio 20 dieną, apie 15.17 val., Anykščių seniūnijos Bikūnų kaime, namuose, rastas vyro (gimęs 1968 m.) kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Priminime, kad lapkričio 19 dieną, apie 15.00 val., Anykščiuose, Draugystės g., savo gyvenamojo namo kieme staiga mirė vyras (gimęs 1971 m.).

NYKŠČIAI

13 Komentarai

 1. Na, kiek žinau Bikūnuose tokio amžiaus gyveno vienas toks Didis Alchašas, “alia” didis jūrininkas ir dar didžiai didesnis dizaineris, besigiriantis “viso Vilniaus ir visos Lietuvos įžymybių” didžiu draugu ir sugėrovu Rokas Daukša. Kaimų pardavėjos šnekėjo, kad tas Didvyris net žiemą prie -20C atvarydavo ( tiksliau- atropodavo) į pardę su sugyventinės naktiniais ir tapkėmis pachmielo ir šprotų, kuriuos pakeliui pusnyse išbarstydavo…

  • ė, žiniuoni, ko čia amsi? tau asmeniškai kliūna kažkuo anas ar tau blogo pridirbęs yra? skauda dūšią koks parduotuvėn atlėkdavo? aik geriau kieman palok ant kitų žmonių, šunim mažiau darbo bus

  • Jis ir buvo didis, labai talentingas ir geras Žmogus. O siplnybių visi visokių turim. Be to jis vilnietis, tik kaime paskutiniuosius metus gyveno. Kokiu brudu reikia būt taip bjauriai apie mirusį kalbėti?

 2. Ar jums ką blogo jis padaré?kartu dirbom juokingas ir draugiškas buvo ,ilsékis Rokai

 3. bet kokiu slyksciu zmoniu yra..ziniuoni..ar tau ne geda..pletkavoti..koks tavo reikalas..k9ks jis buvo ir kaip gyveno..zemo intelekto esi…turbut is kaimo…

 4. negeras jausmas apima skaitant tamstos isguldytas mintis..Maniau,kad tokio vienisos matrioskos tustumo ir isprusimo teisuoles davatkos dar praeitam simtmety ismire..

 5. Jūsų komentaras parodo Jūsų lygį. Esate toks, kad tiktumėt į mero renkamą ” jedinstvininkų” rinkimų sąrašą. Esate moralinė padugnė.

 6. kad Žemė nešioja tokius pabaisas kaip “Žiniuonis”.Kas be nuodėmės-tegul meta į mane akmenį……

 7. besibaisintiems

  o jūs visi labai gerai pažinojot tą R ? Laimingi esat tie, kurie neturėjot reikalų …. …. …

 8. Dar karta įsitikinau,kokie žmonės Anykštėnai.Pagalvokime,kad be tų žmoniu,kurie išėjo,liko jų artimieji.Nežinau kur žiūri šio laikraščio redaktoriai.Baisiau nebūna.

 9. Tas pusprotis “ziniuonis”- elementari sudo kruva. Ilsekis ramybej, Rokai.

 10. SilvaJūratė Savickaitė

  Sveiki visi, Čia Silva. Ačiū visiems už nuoširdumą ir nuomonės pareiškimą. Dar kartą ačiū.
  Gyvenkim toliau ir tegul visad būna jums 7 pėdos po kyliu. Vėjo. Vėjo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.