Ramūnas Blazarėnas tapo pavaduotoju

Šiandien Tarybos nariai pritarė šiai administracijos direktoriaus pasirinktai kandidatūrai.
Po slapto balsavimo 17 balsų už, prieš – 1, susilaikė – 6.
Prisistatydamas politikams R. Blazarėnas daugiausiai kalbėjo apie savo biografiją, kuria norėjo parodyti, kokios gyvenimiškos patirties turi sukaupęs.
„Nesu dalyvavęs nė viename Tarybos posėdyje. Todėl šiandien balsas kiek dreba. Norėčiau padėkoti už pasitikėjimą. Pats nepriklausau jokiai politinei partijai, o visas mano sąmoningas gyvenimas galima sakyti prabėgo Anykščių rajone. Mokiausi Viešintų mokykloje, o 1991 m. Þemės ūkio akademijoje įgijau inžinieriaus -pedagogo kvalifikaciją. Nuo 1998 m. – versle. 2006-ais – 2015-ais metais teko dirbti įmonės „Vilkmergės alus“ direktoriumi. Anykščių technologijų mokykloje dabar dar turiu keletą pamokų per savaitę, bet tai tiesioginėms pareigoms netrukdo“, – sakė R. Blazarėnas.
Tarybos nariai dar teiravosi, ar pavaduotojas susitvarkys su veikla, kurią sudarys viešieji pirkimai, komunalininkų kontrolė ir pan…
Bene šmaikščiausias kaip visada buvo vicemeras Sigutis Obelevčius, kuris replikavo, jog tikrai susitvarkys, nes susitvarkė net su alkoholio pramonės dirbančiaisiais.
Politikų juoko banga nuvilnijo, kai R. Blazarėnas pasisakė apie savo būsimą atlyginimą.
„Aš niekada vadovų neprašau, kad „dadėtų“, tai jei „nedadeda“, pats išeinu“, – į klausimą, kodėl nereikalavo priedo prie atlyginimo atsakė pavaduotojas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.