Ramūnas Blazarėnas paaiškino, kada savivaldybėje nuspręsta pirkti amfibiją

Po nepavykusio amfibijos bandymo daugelis anykštėnų ėmė žvalgytis, kas kaltas dėl tokio pirkinio ir reikalauti atsakomybės.

Buvęs Anykščių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas sako, kad kaip ir visi projektai, šis neprasidėjo pernai.

Pasak R. Blazarėno, šis Latvijos – Lietuvos bendras projektas prasidėjo dar tada, kai nebuvo įvykęs skilimas po kurio liberalų deleguoti  Saulius Rasalas, Veneta Veršulytė ir Kęstutis Indriūnas 2016 metų pabaigoje pasitraukė iš postų savivaldybėje. Jis dirbti pradėjo gerokai vėliau.

„Projektas buvo patvirtintas 2016 m. liepos mėnesį. Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas tik vykdo sprendimus ir prižiūri, kad viskas vyktų tvarkingai. Amfibija buvo pirkta pagal patvirtintas specifikacijas ir ja numatyta pjauti augmeniją  visų pirma ežeruose. Kiek pamenu, ji gali pjauti žolę maždaug 1,5 metro gylyje.  Nežinau, ar yra prasmė upėje pjauti žolę pagal dugną“, – sakė R. Blazarėnas.

Jo manymu, didžiausia problema ta, kad komunalininkai nuo pat pradžių jos nenorėjo. „Reikia galvoti kaip ir ką dirbti. Galbūt pjaunant upėje reikia naudoti lynus, jei srovė per stipri, žodžiu, reikia norėti dirbti, o ne žiūrėti, kaip nedirbti“, – sakė R. Blazarėnas.

Linas BITVINSKAS

26 komentarai

 1. Visų pirma dalgį reik nupirkt normalu,arba kausa gali tvirtinti ir kausint per miestą..Bet pvz Truxor nemačiau kad upem būtų nurodytas..Pelkem prudam ezeram…

 2. Puiku, kad Blazarenas prisiima visą atsakomybę sau. Ar savo noru, ar Tubis liepė?

 3. o uz traukini?

 4. kokia jis atsakomybe prisima ,apmokes pats ar tik liezuviu pamals

 5. si anfibija skirta ryziams pjauti,pats maciau

 6. keista, kad taip suprantam paaiškinimą. Juk projektą pateikė Veršulytė ar Rasalas. Ar aš ne taip suprantu? Tad tegu šiandien be jokių tyrimų ir paaiškina kaip ten atsitiko ir kieno sumanymas buvo.

  • Viešasis pirkimas kada pradėtas? 2018 metais. Kada parengtos techninė užduotis? 2018 metais. Problema ne tai, kad nupirko, o tame, kad nupirko visišką š. Kas nupirko? Skaitykite straipsnį. Pats prisipažįsta.

  • Už tokį šmeižtą Veršulytė, Rasalas ir Indriūnas turėtų šį veikėją į teismą paduoti.

  • As ir taip supratau, kad rasals su versules sumanyms

 7. Isvis jei nereikejo jo komunalininkam tai kam tada pirko o jei sakot ponas kad reikia noro dirbti tai reikejo paklaust komunalininku pries perkant kokiu irankiu jiems reikia o ne nupirkus neveikiancia amfibija kazka kaltinti.

  Teisingai rase zmones kad pirkot savo privatiems tvenkiniams ir ezeru pakrantems valyti…kiek ezeru turime Anyksciu mieste o juk tai musu veidas—-Upe kur vyksta renginiai ir .t tzodziu teisinkites kaip norit bet pirkote slamsta ir naudosite savo privaciom pakrantem o mieste sienaus zmones arba zels viskas toliau.

  Pasiulymas musu stipriems savovaldybes vyrams atidirbti uz amfibija pasimosikavus dalgiais 10 meteliu tikrai manau bus tautos ivertinti ir bus atleista:)))o dabar malat liezuviais ir nesamones snekat.

 8. aferistai 2

  „Projektas buvo patvirtintas 2016 m. liepos mėnesį. Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas tik vykdo sprendimus ir prižiūri, kad viskas vyktų tvarkingai. Amfibija buvo pirkta pagal patvirtintas specifikacijas ir ja numatyta pjauti augmeniją visų pirma ežeruose.

  Tai kam tada pjaunate Upeje….kiek ezeru turime Anyksciu mieste….Ir beje kas yra Viesuju komisijos pirmininkas ir kodel jis nepasiaiskina.Buvo konkursas,kiek buvo pateikta pasiulymu kokios kainos kokios imones vadovavo ka jus kvailinat tai viesa info prasau paviesinti…..

 9. aferistai 3

  O dar geriau kad isviso patvirtino specifiacijos salygas ir nusprende jas buten pritaikyti siam gamintojui ir jo gaminiui??????Turbut pigesniu buvo bet kaip ir visuose viesuosiuose prikimuose viskas buna jau uzprogramuota salygose kurios rengia musu brangi savivaldybe skelbdama konkursa kuri gali laimeti tik tas gamintojas kuris atitiks tas salygas ir turbut nebuvo daugiau nei 1 atitinkancio todel ir laimejo si musu numylete ir labai pigi amfibija:)))

 10. Ramūnui B.

  Gal papasakok, kaip Bulgarijoj traukinį pirkai, visišką laužą, tik išmetimui tinkamą. Juk pats skridai, pats žiūrėjai… O gal Rakijos per daug buvo? Dar papasakok, kiek remontams to traukinio sukišta, kokiais pinigais už tuos remontus mokėta… Viską papasakok… Gal pats nusipirk dabar tą traukinį, ką?

 11. M.Fergiziene

  Ko čia sielojamės.Lietuva superka viską kas kitiems nebetinkama .Perkame ginklus, neaišku ar jie šaudo, perkame senus nuotolinio nuskaitymo karšto vandens skaitiklius, seną traukinuką ir t.t. Nekelkime isterijos. Gal ta amfibija ir gera, tik nemokame jos valdyti.

 12. Už gerą pareigų atlikimą R. Blazarėnas kas mėnesį gavo 30 proc. priemoką

 13. parasyk zmogau isviesinkim situos siuksles

 14. Na ir komentatoriu prisirinko, nieks tiksliai nieko nezino o raso, nupirko ir liuks o komunalininkai turi priziureti miesta. Tai ko ten spardosi.

  • Jei aš savo sūnui nupirkčiau sijonėlį vietoj žieminių kelnių, tai būtų geras pirkinys? O ką? Ir sijonėlis ir kelnės yra apranga.

 15. Visus senus uzsisedejusius pensininkus vagis is savivaldybės užleiskit pagaliau jaunimui vietas nors nevogs…

 16. Ar nebutu pigu ir efektyvu, kad su dalgiais meras ir kiti administracijos nariai, kokia savaite padirbėtu ? O tai iš jų naudos, vien islaidos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.