Rajono tarybos posėdyje –prašymas skirti patalpas rentgeno aparatui

Liepos 30 dieną vyksta nuotolinis Anykščių rajono savivaldybės tarybos 17-asis posėdis, kuriame svarstoma trys dešimtys klausimų. Bus tvirtinama mero ir rajono tarybos veiklos ataskaitos.

     Vienas iš klausimų – ligoninė prašo  skirti patalpas gautam rentgeno aparatui įrengti. Patalpos yra Ramybės g. 15-4, tame pačiame pastate, kur įsikūrusi ir ligoninė. Priminsime, kad per karantiną Anykščių ligoninė praturtėjoiš karto dviem aparatais – vienas buvo pirktas, kitas – gautas iš Vyriausybės programos.

Birželio 4 dieną ligoninė pateikė prašymą „Dėl stacionaraus rentgeno diagnostikos prietaiso sumontavimui skiriamų patalpų“, kuriame prašoma skirti patalpas rentgeno kabineto įrengimui.

       Ligoninei nupirktas ir bus sumontuotas naujas stacionarus rentgeno diagnostikos aparatas. Ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo stacionaraus rentgeno diagnostikos aparato įsigijimo senasis aparatas turi būti nurašytas. Laikotarpiu, kol bus montuojamas ir pradėtas naudoti naujas stacionarus rentgeno diagnostikos prietaisas, kad nesutriktų rentgenologijos paslaugų teikimas ligoninėje, naująjį stacionarų rentgeno diagnostikos aparatą norima sumontuoti ne dabar veikiančiame rentgeno kabinete,  nes rentgeno aparatas yra trečiame pastato aukšte, kas sukelia nepatogumus kai kuriems pacientams. Prašomos skirti patalpos yra pirmame aukšte, su atskiru įėjimu, kas aktualu karantino ir ekstremalios situacijos atveju.

Siūloma negyvenamąsias patalpas perduoti pagal panaudos sutartį iki 2020 m. lapkričio 1 d.    

9 komentarai

 1. Kazin siam klausimui issprest ar uzteks vieno posedzio , juk cia vos ne pasaulinio masto problema.

 2. anykstieciai

  keista ar nera kito vaizdo ar vis nuotoliniu dirbama?patogiau?

 3. FAKTAS KAIP BLYNAS

  STT kabinėjimasis prie merų gėdingai susimauna. Prokuratūra, teismai ir net VTEK atmeta kaltinimus. Štai kokia tikrovė:
  Tyrimą dėl Panevėžio mero nutraukusi prokuratūra informaciją perdavė VTEK: ši irgi nerado prie ko prikibti.

  • Bet Tubiui “amnestija” nenusimato. Laukia teismo ir tiek. O kaip nori nuo teisingumo pasislėpti Seime, ir su vienais ketino, ir su kitais, ir ko tiktai nesigriebia, kai rūroj rūgštu!

 4. turbut kaip su auksine neveikiancia anfibija

 5. Dar reikia prasyti patalpos, kurioje bus prietaisas parodantis zmogaus negalavimo priezastis, APSURDAS.

 6. O kas atsakys už pinigų ištaškymą nereikalingam nešiojamam aparatui ? Kodėl rajono taryba apie tai nekalba?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.