Rajono taryba vėl posėdžiaus virtualiai

Gegužės 28 dieną vyks Anykščių rajono savivaldybės tarybos 15-asis posėdis. Kaip ir praeitą kartą komitetų posėdžiai ir pats tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu.

Šiame posėdyje numatyti svarstyti 59 klausimai. Taryba balsuos  dėl Anykščių rajono mokyklų ir darželių metinės veiklos ataskaitų. Taip pat bus tvirtinamos kai kurių savivaldybės įstaigų metinės veiklos ataskaitos, balsuojama dėl premijų sportininkams, žemės sklypų nuomos, atleidimo nuo nekilnojamojo turto mokesčio ir t.t.

NYKŠČIAI

16 komentarų

  1. Ar tvirtins ligoninės ataskaitą?

  2. prisimenu vieno politiko rinkiminį šūkį- mobilus meras. Tai va turim mobilią Tarybą. Gali posėdyje dalyvauti net ir sėdėdamas automobilyje ar savo darže 🙂

  3. taryba. durniu laivas.plaukia o nezino kur.rankos pakeltos,tikriausiai praso liaudies patarimo i kuria puse laiva pasukt.

  4. Politikierius

    Tai kiek jie nuotoliniu budu gali daryt susrinkimus,🤣🤣kavines dirba,ligonine,poliklinika dirba,nors minimum,o politikieriai,savivaldybes sulai tik nuotoliniu,nes bijo apsikrest corona,nu juokinga.Tai ir as dirbantis zmogus uzlipsiu ant peciaus,kaip Jemelia ir lydekai paliepus man panorejus,kad butu tvarka Anyksciuose.

  5. vemt norisi i juos ziurint

  6. Ten tas vyrukas,kur sėdi apačioj mero ,tai balsuoja ne su ranka,bet už nugaros rankos maketas,ar man kompiuteris taip rodo.

  7. kaip prie ruso,vienbalsiai,velykos bus rudeni…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.