Rajono biudžetas renkamas tragiškai

Ne veltui Anykščių rajono savivaldybė planuoja imti paskolą. Pažvelgus į savivaldybės pateikiamus duomenis ir ne specialistui aišku, kad metų pabaiga bus „karšta“.

Ketvirtadienį savivaldybės tarybos nariai balsuos už tai, kad leisti paimti trumpalaikę paskolą. Aiškinamajame rašte sudėti duomenys rodo, kad per devynis mėnesių surinka vos kiek daugiau nei pusė suplanuoto rajono biudžeto.
Pateikiamoje pajamų analizėje, kuri datuojama 2020 rugsėjo 30 diena, nurodomi šių metų skaičiai. Pateikiama, kad šiemet rajono pajamų planas yra 36 milijonai 627.1 tūkst. eurų, o iki rugsėjo 30 dienos surinkta tik 59,9 procento metinio plano. Atsilikta ir nuo trečio ketvirčio biudžeto surinkimo, surinkimas siekia tik 74 procentus.
Linas BITVINSKAS

26 komentarai

 1. Traupio daržininko dainelė

  A ja ja jai,
  U liu liu,
  Aš kurortą taip myliu!
  Oi jo joi,
  Vai vai vai,
  Velniam man tie pinigai!

 2. Gal pagaliau atsitokės, kad turizmas nepagerins situacijos

  • Jūza fon Krakatūza

   Užteko kažkokio ten virusioko, kad Anykščiai pajustų, koks pražūtingas jų kurortinis kelias… ! O juk tai dar ne viskas. Dar bėdų tiktai pradžia!

  • Jokios naudos

   Tas turizmas jokios naudos gal laikas suptasti ir rajono valdžiai.

 3. reiktu merui dar pora kokiu patareju prisiimt , pora mokyklu uzdaryt 🙂 kokiu pora ekranu pastatyt ir sau premija issimoket, ir dar viena zoliapjove itariu reiktu nupirkt 🙂

 4. KLAUSIMAITIS

  Vat man interepesna, kada Traupio daržininko ir kitų komunistų „penktoji kolona“, apie kurios buvimą ne kartą kalbėjo V.Lansbergis, visiškai nustekens rajoną? Kaip manote Jūs?

 5. baisu, tai krachas valdymo ir neūkiškumo kai vienur švaistoma, o kur reikia – išminties nėra. Sumokėsim visi už šaunią koalicijos komandą.

 6. Pilnas miestas turistų…. Tai ką nelankė laju tsko, roguciu trasos, muziejų, nevalgė kavinėse.. Pilnas miestas svetimų zmoniu buvo…

  • Ar tu žinai?

   ir už nakvynę nemokėjo… visi turi savo būstutus 🙂 , apgyvendinimo paslaugų verslas dėl Covid-19 turi sunkumų…, girdisi net tarybos narys pardavinėja turizmo verslą su visu nekilnojamuoju turtu, kad prie pensijos prisidurt ir sausai negyvent.

 7. Antivakseriai šiandien liūdi.
  1914 — gimė JAV mikrobiologas, 1953 metais sukūręs pirmąją vakciną nuo poliomelito, Jon Edward Salk (Jonas Edvardas Solkas).

 8. nevykus valdžia visiškai.Ka išsirinkom?

 9. Na va, o sakė, kad tik valstiečiai skolinasi.

 10. Tragiškai ir švaistomasi.

 11. nieko naujo prie valstiečių valdžios

  1. Panevėžio miestas – GPM šiais metais gali būti surinkta apie 7,7 proc. mažiau nei buvo planuota. Panevėžio miesto savivaldybei prognozuojama 2020 m. GPM netekties suma -3889,0 tūkst. eurų.

 12. taigis taigis

  Skolintis ir valdyt-smegenu daug nereikia..O va moket isgyvent is to,ka turi-va kur aukstasis pilotazas ! Bet argi kas stengiasi nors kiek ? O ir kam ? Pasiskolinai…ir toliau tra lia-lia

 13. Is kur bus pinigu jei tuscia Kurkliu mokykla kurena apsildo

  • apie Kurklius arba gerai arba tylėk. Vicemro gimtoji mokykla turi būti šilta, o kur gi parabezdėsit tuos pinigus, jeigu nešildys?

   • Šiaip šildomas jau nuo pernai metų tik pirmas aukštas, kur sukeltos visos įstaigos, pradinė mokykla, darželis, biblioteka ir seniūnija, kiti aukštai atjungti. Tiesa tokia, bet jums tai nesvarbu arba net nežinodami skleidžiat melą, apgailėtina.

 14. mažiau mėtikit tai už advokatus,tai Lansbergiui parama,o dar kiek nepagarsintų, visokios premijos. Pradėkite mastyti.

 15. Sakes Anyksciam!Nuleiskime nykscius uz Anykscius!Prasiskolins o paskui netures uz ka atiduoti,o ķitamet vel skolinsis ir taip augs skoka

 16. Reikia galvot apie kitą valdžią, šita išsisėmė

 17. Mažu galiu kiek ti pamačyt su pinigais. Bet tik ant pracentų

 18. aku anys aina i valdžia, o del pinigu ir savu raikalu pastvarkyt.Šita valdžia nieko nedaro,nes nelabai ka supranta ir nemoka

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.